افزایش 9 درصدی تردد بین شهری

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢ هزار ۳۰۷ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۸.۹ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢ هزار ۳۰۷ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۸.۹ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه‌ها اضافه می‌کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ۱۹ درصد و اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، فقط ورود افراد بومی و ساکن هر استان طبق کارت ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو ، به آن استان مجاز است.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی نیز از تردد روان در جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین – رشت رفت و برگشت گزارش شده است.

جاده‌های چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، جاده هراز و آزادراه قزوین- رشت دارای بارش باران و آزادراه تهران- شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج – تهران حد فاصل پایانه کلانتری تا پل کلاک و ترافیک سنگین در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت جوی هم از بارش برف و باران در برخی از جاده‌های استان‌های آذربایجان شرقی،اردبیل و زنجان و بارش باران در برخی از جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کرمان، مازندران، گیلان و گلستان خبر می‌دهد.

انتهای پیام/ منبع: ایرنا

توسعه و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات راهداری در دستور کار قرار گرفت

ابلاغیه ممنوعیت یا محدودیت سفر هنوز ابلاغ نشده است

افت 26 درصدی ترددهای برون شهری ها طی 24 ساعت گذشته

ترافیک آزادراه تهران-قم نیمه سنگین/ لزوم خودداری مردم از انجام سفر

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!