اقدامات مگاموتور در پیشگیری از کرونا بسیار ارزشمند است

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازديد از مگاموتور، اقدامات اين شرکت را در خصوص پیشگیری از شيوع بيماري کرونا موثر و ستودني دانست.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودزو

حاتم شاكرمي در بازديد از خطوط توليد مگاموتور و در نشست با مديرعامل و اعضاي هيات‌مديره اين شركت اظهار كرد: مگاموتور با رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي باهدف حفظ سلامت كاركنان خود، توانسته جريان توليد صنعتي را مطابق با برنامه‌ها ادامه دهد.

وي افزود: مگاموتور در زمينه آموزش نيروي انساني خود جهت رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشت فردي نيز اقدامات موثري انجام داده است.

به گفته شاكرمي تامین وسایل و تجهیزات بهداشت فردی، ارائه آموزش های لازم، نظارت‌ها، غربالگری‌ها و رعایت فاصله فردي از جمله مواردي است كه در خطوط توليد مگاموتور به‌صورت كامل و استاندارد رعايت مي‌شود.

در ادامه وحید ولی زاده معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور به ارائه گزارشی مبسوطی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط شرکت مگاموتور در خصوص پیشگیری از انتقال ویروس کرونا با هدف حفظ سلامت کارکنان و تداوم تولید پرداخت.

انتهای پیام/

افزایش عمق داخلی‌سازی قطعات در پارس خودرو/ کاهش ارزبری محصولات در دستور کار

قدردانی رییس کمیته امداد از مدیرعامل گروه سایپا با اهدای یک اثر هنری

کارگران به حق مجاهدان تولید هستند

گروه سايپا الگوي موفق اشتغال و كارآفريني در كشور است/ قدرداني از ابتکار ارزشمند مديريت سايپا در اشتغال‌زايي براي مددجويان كميته امداد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!