پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ایساکو_لوگو

تغییر مدیرعامل ایساکو

طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، سید رضا حسینی علاوه بر منصوب شدن به سمت مدیرعامل ایساکو ، در هیات مدیره این شرکت نیز عضو گردیده است. طی حکمی از سوی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، سید رضا حسینی علاوه بر عضویت در هیات مدیره ایساکو به سمت مدیر عامل این […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۴

طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، سید رضا حسینی علاوه بر منصوب شدن به سمت مدیرعامل ایساکو ، در هیات مدیره این شرکت نیز عضو گردیده است.

طی حکمی از سوی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، سید رضا حسینی علاوه بر عضویت در هیات مدیره ایساکو به سمت مدیر عامل این شرکت منصوب شد.

به گزارش ایکو پرس در حکم مهندس یکه زارع آمده است:

رعایت سیاست های اجرایی و ضوابط ابلاغی شرکت ایران خودرو در تصمیماتی که در قالب هیات مدیره شرکت ایساکو اتخاذ خواهید نمود الزامی است.

امید است به عنوان امین گروه صنعتی ایران خودرو ضمن رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و استفاده از اختیارات حاصله از اساسنامه شرکت، همراه سایر اعضای هیات مدیره با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص در انجام صحیح مسئولیت های محوله موفق باشید.

مشتری مداری رمز موفقیت در تثبیت

در مراسم توديع و معارفه مديران عامل سابق و جديد ايساكو که در اين شركت برگزار شد، مهندس عباس ملکی تهرانی قائم مقام ارشد گروه صنعتی ایران خودرو در سخناني، شان و منزلت مشتريان را بسيار بالاتر از خدماتي دانست كه به آنان داده مي شود و گفت: ما بايد در ارایه خدمات به گونه اي عمل كنيم كه مشتري ايراني از زمان تحويل خودرو به شبكه خدمات پس از فروش تا  دريافت مجدد آن، پروسه اي را منطبق بر استانداردهاي جهاني بگذراند.

وی مشتری مداری را رمز موفقیت در تثبیت، توسعه و حضور ایران خودرو در بازارهای داخلی و منطقه ای عنوان کرد و افزود: برای ایجاد تحول و جلب اعتماد مشتریان در خدمات پس از فروش برنامه داریم.

در جلسه معارفه مديرعامل جديد ايساكو، سيدرضا حسيني نيز در سخناني از اعتماد مديريت ارشد ايران خودرو به او براي سپردن اين مسووليت تشکر کرد و گفت: خدمات پس از فروش از پيچيده ترين وسنگين ترين فعالیت ها در صنعت خودرو است و سليقه و خواست مشتريان طيف وسيعي را در بر مي گيرد و بايد بتوانيم خواست اين طيف وسيع را محقق سازيم.

حسيني افزود: ما متعهد هستیم تا با حداكثر ظرفيت و پتانسيل هاي موجود، بیشترین ارزش افزوده را ايجاد و هم افزايي در جهت منافع گروه صنعتي ايران خودرو داشته باشيم.

در اين جلسه نمكين مديرعامل سابق ايساكو نيز تعداد شاغلان در شبكه فروش و خدمات پس از فروش ايران خودرو را بين 24 تا 25 هزار نفر دانست و گفت: در سال هاي اخير ايساكو همواره در اوج افتخار بوده، اما اين كافي نيست و مسير خدمت يك مسير بي پايان است.

شايان ذكر است رضا حسيني مديرعامل جديد ايساكو دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک است و فعاليت خود را از سال 75 در شركت خودروسازان فتح آغاز كرده است. وی از سال 79 تا 82 در ایران خودرو و از سال 82 تا سال 94 در ایران خودرو دیزل مشغول به فعالیت بوده است.

 وی جانشین مدیر مهندسی تولید، مدیر مهندسی طراحی فرایند ومعاونت مهندسی در شرکت ایران خودرو دیزل و همچنین رئیس هیات مدیره شرکت تاپ خودرو، رئیس هیات مدیره شرکت ستاره ایران ومدیرعامل شرکت ستاره ایران بوده است.

تاسیس کارخانه تولید محصولات ایران خودرو در عمان

مدیرعامل ایران خودرو:کیفیت حق مردم است

10 هزار نیروی انسانی در قطعه سازی بیکار شدند

برچسب‌ها : ایران خودروایساکو

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی