تعداد نمایندگی‌های ارائه دهنده خدمات «کوییک سرویس» ایساکو افزایش یافت

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، تعداد نمایندگی‌های ارائه دهنده خدمت «کوییک سرویس» را افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

معاون خدمات پس از فروش ایساکو در این‌باره گفت: کوییک سرویس تا تیر ماه سال جاری در ۱۱ نمایندگی مجاز منتخب مجموعه اجرایی شده بود و از اواسط تیر ماه همزمان با فاز دوم برنامه، این تعداد به ۴۴ نمایندگی در سراسر کشور افزایش می‌یابد. در فاز سوم نیز این خدمات با ایجاد فضای استاندارد در سایر نمایندگی‌های کشور راه‌اندازی خواهد شد.

وی تشریح کرد: «کوییک سرویس» یا «سرویس سریع» جزو خدماتی است که از اسفند ماه سال گذشته در برخی نمایندگی‌های منتخب ایساکو در شهرهای تهران، کرج، تبریز و ارومیه اجرایی شده و طی آن مشتریان می‌توانند برای دریافت خدماتی همچون تعویض روغن و فیلترهای خودرو، بدون اخذ نوبت به این نمایندگی‌ها‌ مراجعه کنند.

او ادامه داد: زمان حضور مشتریان در این طرح برای دریافت خدمات مذکور، از پذیرش تا صدور فاکتور حدود سی دقیقه خواهد بود و در این مدت مالک می‌تواند با حضور در مسیر و فضای اختصاص یافته به همین منظور در نمایندگی، از نزدیک شاهد مراحل سرویس خودرو باشد.

وردینی در خصوص نقاط قوت این طرح به تامین اقلام متنوع از برندهای مختلف و ایجاد حق انتخاب برای مشتریان اشاره کرد و گفت: این اقلام به صورت رقابتی با بازار قیمت‌گذاری شده است. همچنین به منظور افزایش رضایت مشتریان، اجرت این سرویس‌ها نیز نسبت به گذشته کاهش یافته است.

گزارش خودرو

وی همچنین در خصوص مزایای این طرح به کاهش چشمگیر زمان و هزینه، تنوع و ضمانت کیفی قطعات و حضور در کنار خودرو حین تعمیرات، در نمایندگی‌های منتخب ارائه خدمات «سرویس سریع» اشاره کرد.

معاون ایساکو افزود: مراجعه به شبکه نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو این اطمینان خاطر را به دارندگان محصولات این شرکت می‌دهد که کارشناسان ماهر و خبره با بهره‌مندی از ابزار و تجهیزات استاندارد، به بررسی و رفع عیوب خودرو پرداخته و پس از انجام تعمیرات، کنترل کیفی و ارائه فاکتور رسمی با تشریح کامل خدمات، خودرو ترخیص خواهد شد.

وی همچنین گفت: با توجه به افزایش فروش قطعات غیر اصلی و تقلبی در بازار قطعات و لوازم یدکی، مراجعه به نمایندگی‌های مجاز مجموعه، تضمینی بر اصالت و کیفیت قطعات و موجب آسایش خاطر مشتریان خواهد بود.

وردینی در پایان گفت: تمامی اقدامات شرکت ایساکو در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و صرفه‌جویی در هزینه و زمان ارائه خدمات برنامه‌ریزی می‌شود و امیدواریم این خدمت نیز بتواند سهم مهمی در ارتقا این مهم داشته باشد.

لازم به ذکر است دارندگان محصولات ایران ‌خودرو با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.isaco.ir و یا تماس با مرکز تماس ایران‌خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰، می‌توانند از لیست نمایندگی‌های ارائه دهنده این طرح آگاه شوند.

انتهای پیام/

ریپ زدن خودرو و ارتباط آن با خرابی استپر موتور

گام بلند شرکت خدمات پس از فروش ایران ‌خودرو برای حذف قطعات تقلبی از بازار لوازم یدکی

دنا با نون اضافه!/ تجربه رانندگی با دنا پلاس توربو

نخستین وبینار آموزش فنی ایساکو برگزار شد

سوئیچ اینرسی چیست و چه عملکردی در خودرو دارد؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!