صنعت خودرو ثابت كرده که در سخت ترين شرايط بر مشكلات فائق مي آید

عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس گفت: خودروسازان مي توانند در راستاي خودكفايي، مشكلات و نيازمندي هاي خود را به كميسيون صنايع و معادن اطلاع دهند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرهاد طهماسبي با اشاره به ضرورت حمايت از پروژه هاي داخلي سازي در صنعت خودروي كشور، تصريح كرد: پايان وابستگي به خارج و شركت هاي خارجي در صنعت خودرو كشور امري ضروري است و از اين رو خودروسازان مي بايست با اتكا به شركت هاي دانش بنيان و قطعه سازان داخلي كه امكانات و دانش خوبي در جهت ساخت قطعات مورد نياز صنعت خودرو دارند در جهت اهداف و برنامه هاي بلند مدت خود گام هاي استواري بردارند.

وي افزود: مردم انتظار دارند كه خودروهاي ساخت داخل از كيفيت بالايي برخوردار باشند، لذا داخلي سازي بايد به نحوي باشد كه موجب افزايش كيفيت و رضايتمندي مشتريان شود.

عضو كميسيون صنايع و معادن، تحريم ها را فرصتي در جهت خودكفايي دانست و گفت: تحريم ها در روند فعاليت همه صنايع كشور تاثير گذار بوده است اما بايد بتوانيم تهديد ها را به فرصت تبديل كرده و از داشته هاي خودمان بهره برداري مناسب كنيم.

گزارش خودرو

وي افزود: خودروسازان با عملكرد خود اثبات كرده اند كه در سخت ترين شرايط و بحران ها، قادر هستند بر مشكلات فائق آيند و با كمترين امكانات به راهي كه در پيش گرفته اند ادامه دهند.

نماينده مردم ني ريز و استهبان در مجلس شوراي اسلامي افزايش بومي سازي خودروهاي ساخت داخل را ضروري دانست و گفت: افزايش تيراژ توليد و ارتقاي كيفيت وظيفه خودروسازان است و در مقابل وظيفه مجلس شوراي اسلامي ريل گذاري در جهت تسهيل مشكلات و كمك به حل بحران ها است.

وي ادامه داد: خودروسازان مي توانند در راستاي خودكفايي و در قالب كارگروه هاي تخصصي مشكلات و نيازمندي هاي خود را به كميسيون صنايع و معادن مجلس ارائه كنند تا بتوانيم در سال جهش توليد به كمك وزارت صنعت، معدن و تجارت از اين بخش از صنعت حمايت مناسب كنيم.

انتهای پیام/

افزايش سطح همكاري خودروسازان با قطعه سازان ضرورت دارد

عرضه دوباره سه محصول جدید سایپا/ شاهين، كوييك.اس و ساينا.اس با سود مشاركت پیش فروش می شود

قیمت محصولات سایپا با مجوز شورای رقابت افزایش یافت

عبور تولید روزانه سایپا از 2200 دستگاه خودرو

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!