هفت محصول ایران خودرو 4 ستاره کیفی دریافت کردند/ پژو 2008 همچنان تنها محصول 5 ستاره موجود در بازار

براساس گزارش منتشره شده توسط وزارت صمت خودروهای هایما S7 ، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، دنا پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷ SD اتوماتیک، پژو ۲۰۷ SD و پژو ۲۰۷ نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

طبق گزارش ارزشیابی خودرو‌های ساخت داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده، در گروه سبک بخش سواری، خودرو پژو ۲۰۰۸ همچنان به عنوان تنها محصول پنج ستاره کیفی تولید داخل، بهترین امتیاز کیفی را به خود اختصاص داد. هفت محصول‌ دیگر ایران ‌خودرو نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کرده‌اند.

در تیرماه امسال خودروهای هایما S7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، دنا پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷ SD اتوماتیک، پژو ۲۰۷ SD و پژو ۲۰۷ نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

رانا، پژو ۲۰۶SD، پژو ۲۰۶ و اچ.۳۰ کراس و دنا سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودرو‌ی پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شد.

خودرو‌های سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران و پژو پارس صنایع خودروسازی فردا همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.
همچنین سمند ایران خودرو تبریز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

براساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، هایما S5 نیز در ردیف محصولات سه ستاره قرار دارد که ارتقای آن به سطح کیفی چهار ستاره جزو اهداف امسال ایران‌ خودرو است.

در برنامه امسال، علاوه بر ارتقای ۱۰ درصدی کیفیت در تمامی محصولات، ارتقای کیفیت ۴۰۵ اس.ال.ایکس و وانت آریسان به سطح سه ستاره کیفیت نیز در دستور کار ایران ‌خودرو قرار دارد.

ارتقای کیفیت محصول سمند به سطح سه ستاره کیفی از برنامه‌های امسال بود که در خردادماه محقق شده است.

نتایج حاصله نشان می‌دهد، گروه صنعتی ایران‌ خودرو توانسته در شرایط تحریمی و با نظارت کامل بر زنجیره ارزش خودرو، کیفت محصولات تولیدی خود را حفظ کرده و به دنبال ارتقای آن نیز باشد.

مجموعه کارکنان این خودروساز و شرکت‌های زیرمجموعه و زنجیره تامین، با برنامه‌ریزی دقیق و نظارت کامل بر کیفیت محصولات، هدف اصلی که همان ارتقای رضایت مشتریان است را محقق خواهند کرد.

انتهای پیام/ منبع: اسب بخار

تزریق نقدینگی برای جهش در تولید قطعات ساخت داخل

تولید آزمایشی سه نوع گیربکس جدید در نیرو محرکه

5 هزار تاکسی فاقد استاندارد یورو 5، پلاک می شوند

خدمات نوین امداد خودرو ایران/ تعویض روغن در محل

خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!