تقاضا برای خرید خودرو همچنان بالا است/ پژو 206 تیپ 5 ناقابل 203 میلیون تومان!

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو بیان کرد: در شرایطی که تقاضا برای خرید خودرو همچنان بالا است، کمبود عرضه خودروسازان باعث رشد قیمت ها در بازار شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص چرایی افزایش مجدد قیمت خودرو در بازار اظهار کرد: پس از دو هفته آرامش دربازار خودروهای داخلی، از روز گذشته دوباره روند صعودی قیمت ها آغاز شده است.

وی ادامه داد: طی 2 هفته گذشته، بازار خودروهای داخلی آرام بود و افزایش قیمت جدیدی نداشتیم، هرچند در مورد قیمت خودروهای مونتاژی شاهد افزایش قیمت ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومانی بودیم اما طی دو روز اخیر دوباره باز بازار خودروهای داخلی روند صعودی گرفته و قیمت اکثر خودروها یک تا ۳ میلیون تومان افزایش یافته است.

موتمنی محدودیت عرضه خودروسازان را عامل اصلی افزایش قیمت خودرو عنوان کرد و گفت: در شرایطی که تقاضا برای خرید خودرو همچنان بالا است، کمبود عرضه خودروسازان باعث رشد قیمت ها در بازار شده است.

در همین راستا قیمت هر دستگاه سمند ال ایکس به ۱۴۹ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه سمند سورن با قیمت ۱۹۱ میلیون تومان عرضه می شود.

همچنین قیمت پژو ۴۰۵ به ۱۴۸ میلیون تومان، پژو پارس TU5 به ۲۱۵ میلیون تومان، پژو پارس به ۱۷۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۱۶۷ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۲۰۳ میلیون تومان رسیده است.

در عین حال، هر دستگاه پژو ۲۰۶ صندوق دار مدل V8 با قیمت ۱۹۶میلیون تومان، رانا با قیمت ۱۶۸ میلیون تومان، هایما S7 با قیمت ۶۰۲ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ آی دستی با قیمت ۲۳۶ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ آی اتوماتیک با قیمت ۳۱۷ میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود.

همچنین قیمت دنا در بازار به ۲۲۲ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه دنا پلاس نیز با قیمت ۲۶۵ میلیون تومان قابل معامله است.

در مورد محصولات سایپا نیز باید به قیمت ۹۵ میلیون تومانی سایپا X111 ، قیمت ۸۳ میلیون تومانی سایپا ۱۳۱ و قیمت ۸۴ میلیون تومانی سایپا ۱۳۲ در بازار اشاره کرد. در عین حال، تیبا 2 با قیمت ۱۱۱ میلیون تومان، تیبا صندوق دار با قیمت ۹۶ میلیون تومان، ساینا با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان و کوئیک با قیمت ۱۲۶ میلیون تومان در بازار عرضه می شود.

در مورد خودروهای مونتاژی نیز می توان به قیمت ۶۴۰ میلیون تومانی سراتو، قیمت ۷۲۸ میلیون تومانی سیتروئن C3 و قیمت ۵۸۵ میلیون تومانی جک S5 در بازار اشاره کنیم. همچنین هر دستگاه رنو ساندرو استپ وی با قیمت ۴۱۰ میلیون تومان، هایما S7 توربو با قیمت ۶۰۲ میلیون تومان و هیوندا اکسنت با قیمت ۶۱۳ میلیون تومان در بازار عرضه می شوند.

انتهای پیام/ منبع: فارس

طرح ساماندهی بازار خودرو آماده چکش کاری و بررسی است

قیمت خودرو افت کرد

گزارش شبکه الجدید مربوط به سال ۹۵ است/ قیمت محصولات سایپا در لبنان از ۸۴۰۰ دلار برای پراید تا ۱۹۲۰۰ دلار برای چانگان بوده است

آیا داخلی سازی 600 میلیون دلاری قطعات توسط خودروسازان عملی می شود؟

با 190 میلیون تومان در امارات صاحب هوندا سیویک می شوید

قیمت های فعلی در بازار خودرو مورد تایید وزارت صمت نیست

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!