پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رالی تور

برگزاری رالی زنان با خودروهای تاریخی و موتورسیکلت‌های سنگین

همزمان با هفته گردشگری و دفاع مقدس رالی تور خودروهای تاریخی به رانندگی زنان، گردهمایی کمپرها و خودروهای مسافرتی و رالی موتورسیکلت‌های سنگین برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو خودروهای مسافرتی و کمپرها از روز پنجشنبه سوم مهرماه همزمان در 2 منطقه «کاخ نیاوران» و «خرگوش دره» گردهم آمده‌اند. کلوپ کمپینگ ها و […]

سبحان قالیباف
شنبه - ۵ مهر ۱۳۹۹

همزمان با هفته گردشگری و دفاع مقدس رالی تور خودروهای تاریخی به رانندگی زنان، گردهمایی کمپرها و خودروهای مسافرتی و رالی موتورسیکلت‌های سنگین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

خودروهای مسافرتی و کمپرها از روز پنجشنبه سوم مهرماه همزمان در 2 منطقه «کاخ نیاوران» و «خرگوش دره» گردهم آمده‌اند.

کلوپ کمپینگ ها و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز به این مناسبت آغاز به کار کرد. این کانون انگیزه گردهم آوردن این خودروها را ترویج گردشگری ارزان‌قیمت، تشویق گردشگران به انجام سفرهای مسؤولانه در دوران کرونا، نمایش خودروهای کمپر و ترویج گردشگری روستایی، بوم‌گردی و طبیعت‌گردی و ایجاد نشاط اجتماعی اعلام کرده است.

خودروهای مسافرتی که در کاخ نیاوران گردهم آمده بودند روز گذشته (جمعه چهارم مهرماه) به سمت سمنان حرکت کرده اند.

کمپرها پس از عبور از شریف‌آباد، پاکدشت، ایوانکی، سرخه و گرمسار به شهرستان سمنان رسیدند و در مسیر خود از کاروانسرای تاریخی لاسجرد سرخه، کاروانسرای ده نمک و کاروانسرای شاه‌عباسی سمنان بازدید کردند.

اما کمپرهای مستقر در خرگوش دره، واقع در منطقه ۲۲ شهرداری تهران تا پایان روز جمعه چهارم مهرماه به حضور خود ادامه داده اند.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت هفته گردشگری و دفاع مقدس ۳۲ رویداد دیگر را ترتیب داده است که رالی‌تور خودروهای تاریخی، موتورسیکلت‌های سنگین و شهری، خودروهای دودیفرانسیل، آموزش رایگان مقدماتی و حرفه‌ای مهارت‌های اتومبیلرانی و موتورسواری، تور طبیعت‌گردی، دوره آموزشی تردد ایمن و گردشگری کودک و همایش خودروهای مسافرتی از آن جمله است.

رالی ‌تور خودروهای کلاسیک به رانندگی زنان در مسیر تهران ـ نمک آبرود از نهم مهرماه آغاز می شود و تا ۱۱ مهر ادامه دارد. همزمان با آغاز هفته گردشگری و دفاع مقدس در روز دوم مهرماه آموزش رایگان موتورسواری برای زنان و مردان در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد.

همایش اتومبیل‌های اسپرت شهری و آر سی در استان البرز، رالی گردشگری خودروهای دودیفرانسیل در استان فارس، و رالی خودروهای دودیفرانسیل از کاخ مروارید کرج به مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از دیگر رویدادهایی است که روز جمعه (چهارم مهرماه) در حال برگزاری است.

رالی گردشگری موتورسیکلت‌سزواران ۹ مهر از محل وزارت میراث‌فرهنگی به مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، رالی موتورسیکلت‌های سنگین ۹ تا ۱۱ مهر در مسیر وزارت میراث‌فرهنگی ـ نمک آبرود، رالی تور خانوادگی گردشگری هرمزگان ـ رودان ۱۰ مهر، رالی تور خودروهای دو دیفرانسیل، رالی تور وسیله‌های نقلیه تاریخی و رالی تور موتورسیکلت‌های سنگین در مشهد، همایش رالی‌ تور شهری خودروهای تاریخی و دو دیفرانسیل در همدان، رالی کویرنوردی در استان یزد در روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر برگزار می‌شود.

رالی تور طبیعت‌گردی سافاری ۱۱ مهر در استان لرستان، همایش کلوپ سافاری با هدف پاکسازی کویر ۱۰ تا ۱۱ مهر در کویر مرنجاب، رالی تور وسیله‌های نقلیه تاریخی ۱۱ مهر به طور همزمان در استان‌های فارس، اصفهان، یزد، آذربایجان شرقی، بوشهر، البرز و قزوین برگزار خواهد شد.

کانون جهانگردی و اتومبیلراتی اعلام کرده این رویدادها را با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد کرد.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد و برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶۶۷۴۹۹۷۱-۰۲۱ تا ۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

رالی خودروهای تاریخی «جام گردشگری» برگزار می‌شود

تدوین 3 طرح برای توسعه بازار گردشگری

پرشیا خودرو حامی رالی 3 روزه (تهران-کاسپین) کلوپ ب ام و ایران

پورشه 959 رکورد گران ترین خودرو رالی را شکست

برافراشتن پرچم ایران در مسابقات یورونسکار/ گفت و گو با میثم طاهری قهرمان اتومبیلرانی

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی