پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

چانگان_CS35_سایپا

کاهش قیمت دو محصول چینی سایپا

کاهش قیمت دو محصول چینی سایپا در پی عدم استقبال مردم از این خودروها صورت گرفت و این خودروساز قیمت این دو محصول را 13 میلیون و 500 هزار تومان کاهش داد. در این راستا قیمت کارخانه‌ای چانگان CS35 با 13 میلیون و 450 هزار تومان کاهش از 88 میلیون 400 هزار تومان به 74 […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۴

کاهش قیمت دو محصول چینی سایپا در پی عدم استقبال مردم از این خودروها صورت گرفت و این خودروساز قیمت این دو محصول را 13 میلیون و 500 هزار تومان کاهش داد.

در این راستا قیمت کارخانه‌ای چانگان CS35 با 13 میلیون و 450 هزار تومان کاهش از 88 میلیون 400 هزار تومان به 74 میلیون و 950 هزار تومان رسیده است.

همچنین قیمت کارخانه‌ای چانگان ایدو نیز از 83 میلیون و 500 هزار تومان به 69 میلیون و 950 هزار تومان رسیده است که کاهش 13 میلیون و 550 هزار تومانی قیمت این خودرو را نشان می‌دهد.

فعالان بازار دلیل این کاهش قیمت چانگان تولید سایپا را ارائه این دو محصول از سوی گروه سایپا به برخی قطعه سازان به جای مطالباتشان از این گروه خودروساز عنوان می‌کنند.

این قطعه سازان برای وصول پول خود، نسبت به فروش خودروهای دریافتی با قیمت پایین در بازار اقدام کرده‌اند و این موضوع باعث کاهش قیمت محصولات چانگان در بازار شده و در نتیجه سایپا نیز نسبت به کاهش قیمت فروش این محصولات اقدام کرده است.

کاهش قیمت کارخانه‌ای چانگان و کیفیت پایین این محصولات باعث افت شدید قیمت این خودروها در بازار شده، به طوری که در حال حاضر چانگان CS35 حدود 73 میلیون تومان و چانگان ایدو حدود 60 میلیون تومان در بازار به خریداران عرضه می‌شود.

منبع: ایران جیب

پیش فروش نقدی و اقساطی کیا سراتو (مهر 94)

سایپا: کاهش قیمت خودرو در دستور کار نیست

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی