600 هزار تعویض پلاک با نوبت‌دهی اینترنتی

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا بیان کرد: تاکنون 600 هزار نفر از متقاضیان شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو از طریق «نوبت‌دهی اینترنتی» خدمات مربوطه را دریافت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا ، در خصوص آخرین آمار ‌مراجعه هموطنان به مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور اظهار کرد: تاکنون 600 هزار نفر از متقاضیان شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو از طریق «نوبت‌دهی اینترنتی» خدمات مربوطه را دریافت کرده‌اند.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا با بیان این مطلب که سامانه نوبت‌دهی اینترنتی رسماً توسط فرمانده ناجا در هفته نیروی انتظامی افتتاح شد، به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط کرونا و لزوم ‌‌رعایت پروتکل‌های بهداشتی با راه اندازی و به کارگیری از سامانه اینترنتی توانسته‌ایم هم تعداد مراجعان به این مراکز را مدیریت کرده و هم از معطلی افراد بکاهیم؛ ضمن آنکه فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی ابلاغی نیز در این مراکز کاملا رعایت می‌شود.

وی گفت: متقاضیان برای گرفتن نوبت اینترنتی باید به سامانه پلیس راهور ۱۲۰ مراجعه کرده و با ورود به لینک نوبت‌دهی اینترنتی، بازه زمانی مدنظر خود را ثبت کنند؛ در هنگام ثبت نوبت مدارکی که برای تعویض پلاک لازم است به کاربر اعلام می‌شود؛ لازم است متقاضیان در هنگام مراجعه به مراکز تعویض پلاک حتماً مدارک لازم را داشته باشند.

گزارش خودرو

سرهنگ محمدی به متقاضیان اعلام کرد که حتماً در بازه زمانی رزروشده به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند؛ نه زودتر و نه دیرتر؛ اگر زودتر بیایند معطل شده و اگر دیرتر مراجعه کنند نوبتشان را از دست می‌دهند.

وی اضافه کرد: مسأله مهم دیگری که در نوبت‌دهی اینترنتی با آن مواجه هستیم عدم مراجعه افراد در زمان‌های رزروشده است؛ افراد دقت کنند که اگر در بازه مشخص نمی‌توانند مراجعه کنند حتماً نوبت را کنسل کنند تا فرد دیگری بتواند از آن نوبت استفاده کند و مدت زمان رزروشده خالی نماند.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا اشاره کرد: هم اکنون در سراسر کشور کار تعویض پلاک و شماره‌گذاری وسایل نقلیه اعم از خودروی سواری، موتورسیکلت و وسایل نقلیه سنگین به واسطه نوبت‌دهی اینترنتی امکان پذیر است.

انتهای پیام/ منبع: فارس

افزایش ساعت کاری مراکز شماره گذاری خودرو تا پایان هفته

نوبت‌دهی اینترنتی شماره گذاری و تعویض پلاک کشوری شد

جزئیات انتقال مالکیت خودرو

تحت هيچ شرايطي نبايد مانع توليد و تحویل خودرو شد/ اتخاذ راهكار موقت براي خودروهاي فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطي

آغاز نوبت دهی اینترنتی برای شماره گذاری و تعویض پلاک از ابتدای پاییز

دریافت خدمات تعویض پلاک و شماره‌گذاری به صورت اینترنتی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!