5 خودرو 4 ستاره کیفی دریافت کردند

طبق ارزیابی‌ها پنج خودرو سواری، چهار ستاره و ۱۶ خودرو سه ستاره کیفی و همچنین دو خودرو، دو ستاره شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

براساس ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، برخلاف گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری در ماه‌های گذشته، به تنها خودروی پنج ستاره تولیدی ایران (پژو ۲۰۰۸ از سطح قیمتی دو) اشاره نشده است و بالاترین کیفیت خودروهای سواری چهار ستاره اعلام شده اما از سوی دیگر خودروی تک ستاره کیفی هم تولید نشده است.

طبق ارزیابی صورت گرفته برای خودروهای سواری تولیدی در شهریورماه، در سطح قیمتی یک، تنها به خودروی تیگو ۷ پرداخته شده که توانسته سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهد.

در سطح قیمتی دو؛ هایما S۷ اتوماتیک چهار ستاره و خودروهای جک S۵، جک S۳، تیگو ۵ و SWM G۰۱ سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در همین سطح قیمتی NEW MVM X۳۳S، دو ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده است.

در گروه قیمتی چهار خودروهای سواری، پژو ۲۰۷ و پژو ۲۰۷ صندوقدار، دناپلاس و برلیانس H۲۳۰ در این ارزیابی موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده‌اند.

علاوه براین محصولات دنا، پژو ۲۰۶ صندوقدار و مدل بدون صندوق آن، رانا، سورن (ایران‌خودرو تبریز)، پژو پارس اتوماتیک (تولید ایران‌خودرو کرمانشاه)، پژو پارس(ایران‌خودرو کرمانشاه، فارس، تهران، خراسان، مازندران و صنایع خودروسازی فردا) توانسته‌اند در این ارزیابی سه ستاره از پنج ستاره کیفی را در سطح قیمتی چهارم به خود اختصاص دهند.

در این گروه، پژو ۴۰۵ خراسان نیز در رده دو ستاره کیفی قرار گرفته است.

در خودروهای سواری در سطح قیمتی پنجم؛ محصولات کوییک و کوییک R، تیبا، تیبا ۲، تیبا ۲ پلاس و ساینا موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

دریافت 4 ستاره کیفی توسط 5 خودرو سواری

مهلت دهی سازمان استاندارد به خودروسازان به منظور رعایت استانداردهای 85 گانه

شعار جهش تولید در ایران خودرو عینیت یافته است

محصول K۱۳۲ ایران‌ خودرو به خط تولید رسید

کاهش ارزبری ۱۳۸ میلیون یورویی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!