تحویل برخی از محصولات سایپا زودتر از موعد مقرر

قائم مقام مدیرعامل سایپا گفت: به سمتی رفتیم که هیچ تعهد جدید را نپذیریم مگر آنکه در موقع خود به تعهد عمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مجید باقری قائم مقام مدیرعامل سایپا در حاشیه چهارمین طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا اظهار کرد: به طور نمونه در خودرو تیبا ۲ وضع تولید به گونه‌ای است که اگر تعهدات را به روز کنیم فردا می‌توانیم فاکتور فروش آن را صادرکنیم.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش افزود: به سمتی رفتیم که هیچ تعهد جدید را نپذیریم مگر آنکه در موقع خود به تعهد عمل کنیم.

باقری همچنین گفت: خودرو شاهین بیشترین متقاضی را در چهارمین طرح پیش فروش یک ساله محصولات سایپا به خود اختصاص داد به گونه‌ای که از ۴۵۰ هزار متقاضی واجد شرایط در این مرحله، بیش از ۱۰۰ هزار نفر متقاضی خودرو شاهین بودند.

وی با بیان اینکه در این طرح ۳۱ هزار نفر به عنوان برنده و ۳۱ هزار نفر به عنوان ذخیره اعلام شده است افزود: اسامی برندگان ظهر چهارشنبه ۱۴ آبان اعلام می‌شود و برندگان ۱۲۰ ساعت فرصت دارند تا وجه مورد نظر را پرداخت کنند و اگر بعد از ۱۲۰ ساعت ظرفیتی باقی بماند منتخبان ذخیره را جایگزین خواهیم کرد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اضافه کرد: در این طرح قیمت‌های جدیدی که شورای رقابت پس از بررسی‌ها برای سه ماه سوم اعلام کرده لحاظ کردیم و ۵۰ درصد علی الحساب نیز براساس همین قیمت‌های اعلامی تعیین شد البته بقیه وجه نیز متناسب با زمان تحویل و قیمت روز اعلامی شورای رقابت اخذ می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

ال ۹۰ ایرانی تا ۱۸ ماه آینده وارد بازار می شود/ میزان داخلی‌سازی ال۹۰ به ۸۵ درصد می رسد

31 هزار نفر برنده چهارمین طرح پیش فروش سایپا شدند

آغاز قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا

قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا روز دوشنبه برگزار می شود

یک پیشنهاد متفاوت برای صنعت خودرو و قطعه سازی

استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت/ تعداد ثبت نام کنندگان از مرز ۲۲۰ هزار نفر گذشت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!