کمپین طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو آغاز شد

شرکت مدیران خودرو جهت آشنایی بیشتر با سلیقه مصرف کنندگان و همچنین حمایت مادی و معنوی از علاقه مندان به صنعت خودرو در ایران نسبت به برگزاری اولین دوره مسابقه طراحی خودور مفهومی MVM اقدام می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت های خودروسازی معمولا از نمایش محصولات مفهومی خود به منظور ارائه آخرین دستاوردها در عرصه طراحی و تکنولوژی خودرو و زبان طراحی جدید خود بهره می برند.

معمولا جهت طراحی خودروهای مفهومی از آیتم های مختلفی استفاده می شود که یکی از مهمترین آنان ادغام زبان طراحی شرکت سازنده با چاشنی نوآوری و خلاقیت است که امکان اخذ بازخورد از شرکت کنندگان در نمایشگاه را فراهم می آورد و نمایش مدل های مفهومی همواره یکی از جذابترین اخبار نمایشگاه های خودرو در سراسر جهان است.

علاوه بر آن شرکت های خودروسازی، دانشگاه ها و نشریات معتبر خودرویی جهت ارزیابی و آشنایی با طرح های مورد پسند جامعه هدف نسبت به برگزاری مسابقات طراحی خودرو مفهومی می نمایند.

کمپین های طراحی خودرو مفهومی در کلاس آزاد و یا با توجه بر یک سگمنت خاص صورت می گیرند و از جوایز متنوعی مانند جوایز نقدی و یا بورس تحصیلی جهت برندگان کمپین برگزار شده توسط دانشگاه ها استفاده می شود. همچنین اینگونه مسابقات برای عموم آزاد و دارای محدودیت هایی همانند سن و یا سطح تخصص شرکت کنندگان هستند.

شرکت مدیران خودرو جهت آشنایی بیشتر با سلیقه مصرف کنندگان و همچنین حمایت مادی و معنوی از علاقه مندان به صنعت خودرو در ایران نسبت به برگزاری اولین دوره مسابقه طراحی خودور مفهومی MVM اقدام می نماید.

این کمپین در کلاس آزاد و با در نظر گرفتن تکنولوژی موجود در صنعت خودرو در بین سالهای 2020 الی 2025 از امروز مورخ 21 آبان ماه آغاز و تا 21 دی ماه به طول خواهد انجامید. لازم به ذکر است، علاقه مندان بدون محدودیتی در سگمنت ها می توانند نسبت به طراحی و ارسال طرح ها اقدام کنند.

همچنین امکان شرکت همگی علاقه مندان به صنعت خودرو در این مسابقه امکان پذیر است. جوایز در نظر گرفته شده برای این مسابقه مبلغ سیصد میلیون ریال برای نفر اول، صد و پنجاه میلیون ریال برای نفر دوم و صد میلیون ریال برای نفر سوم خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و مقررات این مسابقه خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمائید.

MVM Design Contest

انتهای پیام/

مزایای خدمات پس از فروش خودروهای شرکت مدیران خودرو دلیلی جهت انتخاب آنان

بهبود جامع مراکز خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو

آشنایی با طرح ” خرید و فروش خودروهای کارکرده ” مدیران خودرو در نمایندگی لطفی پور

ارتقاء و به روز رسانی شبکه نمایندگی های مدیران خودرو برای سرویس بهتر

مدیران خودرو با کمپین #من_مراقبم به دنبال ایفای مسئولیت اجتماعی خود

معرفی اپلیکیشن خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو

خودروهای مدیران خودرو از مفهوم تا واقعیت

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!