طرح زمستانه پلیس راهور اجرا شد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز اجرا طرح زمستانه پلیس راهور به وسعت تمامی معابر شهر تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از صبح روز گذشته طرح زمستانه پلیس راهور تهران بزرگ به وسعت تمامی معابر شهر تهران به مرحله اجرا در آمد.

وی گفت: این طرح که با آمادگی کامل عوامل پلیس راهور برای شرایط جوی پیش رو و در فصل بارندگی و برف پیش بینی گردیده، با استقرار تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ و دستگاه‌های ذیربط در معابر و میادین و بزرگراه‌های پایتخت از صبح امروز شروع و این سازمان‌ها اقدامات و فعالیت‌های خود را آغاز کردند.

همه خانی گفت: یکی از مهم‌ترین کارها در این طرح مشترک، همدلی ارگان‌ها با یکدیگر است چرا که اگر در بین سازمان‌ها در هر کار جمعی یکدلی و اتفاق نظر وجود داشته باشد، اقدامات و کارها سریع‌تر پیش رفته و هدف نهایی حاصل می‌گردد و در این طرح نیز همدلی و اتحاد بین دستگاه‌های اجرایی است که می‌تواند راه را برای نظم و سهولت تردد شهروندان هموار سازد.

وی افزود: پیش بینی‌های هواشناسی از شرایط جوی در فصل بارندگی نیز ما را در هر چه بهتر انجام دادن فعالیت‌ها و چینش نیروها و اطلاع رسانی‌های به موقع به شهروندان و استفاده حداکثری از توان پلیس جهت ایمنی تردد شهروندان و برقراری نظم عبور و مرور کمک خواهد کرد و تصمیم گیری ها را در مورد طرح‌ها و استقرار عوامل در معابر سهولت می بخشد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: یکی از دغدغه‌های پلیس راهور در فصول بارندگی مخصوصاً در حین بارش برف، لغزنده شدن سطح معابر است که پس از بارش‌ها این اتفاق می‌افتد و حرکت خودروها کند شده بر ترافیک معابر افزوده می‌شود که خوشبختانه در این طرح با تمهیداتی که اندیشیده شده و اعزام سریع نیروهای برف روبی و با استفاده از دستگاه‌های مکانیزه به محل‌های اعلامی پلیس راهور، این مهم تحقق یافته و نگرانی در این خصوص نداریم.

وی به شهروندان اطمینان داد پلیس راهور تهران بزرگ با رصدی که از معابر شهری پایتخت توسط دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک هوشمند در تمامی ساعات شبانه روز و ۲۴ ساعته دارد تمامی آبگرفتگی ها و بارش‌ها را رصد نموده و به موقع هرگونه کندی حرکت و توقف خودروها را در شرایط جوی به همکاران خود و عوامل اجرایی منتقل نموده و اجازه نخواهد داد شهروندان و رانندگان در ترافیک ناشی از ریزش برف و باران در خودرو منتظر بمانند.

انتهای پیام/ منبع: مهر

خودروهای پلیس نا ایمن است/ لزوم واردات خودرو باکیفیت برای ناوگان پلیس

لزوم استفاده راکب و سرنشین موتورسیکلت از کلاه ایمنی

فرصت استفاده از بخشودگی بیمه موتورسیکلت ها تمدید شد

مدارک لازم برای ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی

نظر شما !!