امکان تردد بین استانی در وضعیت نارنجی با خودرو شخصی وجود دارد؟

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران بیان کرد: بهتر است برای موارد ضروری هم از حمل و نقل عمومی استفاده شود، اما در موارد خاص که ضرورت تردد بین شهرستانی و استانی با خودروی شخصی وجود دارد در فرمانداری شهرستان مربوطه با بررسی مدارک ارائه شده در صورت تایید برای یک بار مجوز تردد داده خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ایمان قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران در تشریح روند بررسی درخواست تردد ضرور بین شهرستانی در وضعیت نارنجی گفت: افرادی که ضرورت دارد در موارد بسیار خاص همانند بیماری و یا اثاث کشی از خودرو شخصی برای تردد بین شهرستانی و استانی استفاده کنند می توانند برای ارائه مدارک و مستندات خود به فرمانداری شهرستان مربوطه و در تهران به فرمانداری تهران مراجعه کنند.

وی افزود: در فرمانداری مستندات فرد در مجموعه ای ویژه همین ترددها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت تایید مستندات به فرد تنها برای یکبار مجوز تردد داده خواهد شد اما بی تردید حتی برای این افراد نیز توصیه این است که برای تردد ضرور خود از حمل و نقل عمومی بهره بگیرند.

وی تاکید کرد: با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و قطع زنجیره شیوع کرونا ویروس و قدردانی از زحمات و تلاش بی وقفه کادر درمان باید از ترددهای غیر ضرور پرهیز کنیم و در صورت لزوم و ضرورت از حمل و نقل عمومی استفاده کنیم. در حال حاضر اکثر ماموریت ها نیز از سوی دولت لغو شده است و اگر مواردی باشد هم می توانند از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه بخش زیادی از مشکلات در شیوع کرونا ویروس برگزاری دورهمی ها است، افزود: باید برای حفظ جان خود و دیگران امسال از برگزاری دورهمی ها و مراسم شب یلدا خودداری کنیم باید همه در این شب در خانه بمانیم و با استفاده از فضای مجازی و تماس تلفنی در این شب از اقوام باخبر شویم و امسال را پشت سر بگذاریم تا شب یلدای سال آینده را با سلامت در کنار یکدیگر برگزار کنیم.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

خودروهای بدون معاینه فنی فعلا جریمه نمی شوند

تداوم محدودیت تردد شبانه و بین شهری

جزئیات جریمه و برخورد با خودروهای متخلف در ساعات ممنوعیت تردد شبانه

اطلاعیه وزارت ارشاد درباره تردد شبانه اصحاب رسانه در تهران

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!