مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به عنوان شتابدهنده تخصصی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد

شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به تازگی با امضای تفاهمنامه ای مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

هلدینگ کروز با سابقه 40 ساله در عرصه صنعت خودرو، در اقدامی جدید با ایجاد شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز حوزه فعالیت خود را گسترش داده و در زمینه فناوری های صنعت خودرو، هوش مصنوعی و دارو به تحقیق و نوآوری پرداخته است. اکنون مرکز شتابدهنده تخصصی کروز به عنوان یک شرکت دانش بنیان مطابق امضای تفاهم نامه ای با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مدت سه سال مورد حمایت آن قرار گرفت.

گفتنی است مرکز تحقیق و نوآوری شرکت کروز در زمینه فناوری های صنعت خودرو، اکنون به بزرگترین مجموعه تحقیق و نوآوری در خاورمیانه تبدیل شده و با ایده پردازی، طراحی و تولید قطعات جدیدی که در صنعت خودرو امروزه مطرح می باشد و آینده به آن سمت می رود، پیشتاز در صنعت خودروی خاورمیانه است. بدین منظور با سرمایه گذاری سه میلیون دلاری، فضای 2400 متری مطابق با استانداردهای مراکز تحقیقاتی دنیا، با جدیدترین تجهیزات آماده سازی شده است که به زودی افتتاح می گردد.

گزارش خودرو

هلدینگ کروز به این موضوع اعتقاد دارد كه همكاری بین صنعت و دانشگاه ها باید تقویت شود و در این راستا از سال گذشته با سه دانشگاه صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران همکاری دارد و توانسته با همت جوانان نخبه و دانشگاهی، بسیاری از قطعات استراتژیک و هایتک خودرو که روزی بومی سازی آن رویایی بیش نبود، به خودکفایی برساند. هم اکنون 250 نفر از نخبگان کشور در مرکز تحقیقات کروز مستقر هستند و این شرکت با اشتغال 12500 نفر، بزرگترین قطعه ساز کشور است.

کروز (2)

انتهای پیام/

بزرگترین مرکز تحقیق و نوآوری خودرو (R&I) به زودی در کروز افتتاح می شود

کروز از پیشتازان ساخت سنسور ABS

قطعه سازی کروز در زمینه ی کیفیت، عمق ساخت داخل و کمیت بسیار توانمند است

کروز نقش موثری در اشتغالزایی ایفا کرده است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!