رکورد تولید زامیاد پس از ۹ سال شکسته شد/ تولید ماهیانه در زامیاد از مرز ۴۲۰۰ دستگاه گذشت

در ادامه تحقق افزایش و جهش تولید در گروه خودروسازی سایپا، ركورد توليد ماهیانه شركت زامياد پس از ۹ سال با تولید بیش از ۴۲۰۰ دستگاه انواع محصول تجاری سبک در آذرماه ۹۹ شكسته شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این شركت در شرایط توامان تحریم و اپيدمي بيماري كرونا، همزمان با فعال‌سازی ظرفیت‌های موجود تولید و نيز کاهش قطعات نامنطبق و تعامل پیوسته با شرکت‌های تامین کننده قطعات، توانست در بخش خودروهاي تجاري سبك، بیش از ۴۲۰۰ دستگاه انواع وانت را در آذرماه سال ۹۹ توليد کند.

گزارش خودرو

ثبت این رکورد جدید در شركت زامیاد كه از سال ۹۱ بي سابقه بوده است، در شرايطي به دست آمده که مواردي چون تحريم ها و محدود شدن كانال‌هاي ارتباطي براي تامين قطعات و توليد انواع خودرو؛ همچنين عدم امكان بازگشايي اعتبار اسنادي (LC) جزو چالش هاي مهم خودروسازان در دو سال اخير بوده است.

گفتنی است، شرکت زامیاد به منظور افزایش رضايتمندي مشتریان، همزمان با افزايش توليد، توجه ویژه‌اي به سطح کیفی و نيز توسعه سبد محصولات معطوف داشته و در این زمینه اقدامات مهمی در راستای حفظ و ارتقاء کیفی انواع محصولات به مرحله اجرا گذاشته که از آن جمله می توان به توسعه و نوسازي سالن رنگ، نوسازی فیکسچر، پروژه موتور یورو۵ و … اشاره کرد.

انتهای پیام/

سایپا در فضای رقابتی سه سال آینده، ۱۰ محصول جدید عرضه خواهد کرد

سایپا به تعهدات خود عمل کرده است/ در شرایط فعلی، شاهینِ سایپا خودرو خوب و مناسبی است

شبکه نمایندگی های گسترده و با کیفیت، مزیت رقابتی گروه سایپا است

افزایش تولید موتور محصولات سایپا در شرکت مگاموتور

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!