تولید خودروهاي تجاري سبک در زامیاد از ۳۰ هزار دستگاه عبور کرد

شرکت زامیاد توانست تا دوم بهمن ماه امسال، بیش از ۳۰ هزار دستگاه انواع خودروهاي تجاري سبک تولید کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ایرج خسروداد معاون تولید شرکت زامیاد اظهار کرد: این شرکت همزمان با فعال‌سازی ظرفیت‌ های موجود تولید و تعامل پیوسته با شرکت‌ های تامین‌کننده قطعات، توانست در بخش خودروهای تجاری سبك ۳۰ هزار دستگاه انواع محصولات سبک تجاری را تا دوم بهمن سال ۹۹ تولید کند.

ایرج خسروداد ثبت این تعداد از تولید انواع وانت در شركت زامیاد را در شرایطی دانست که تحریم و اپیدمی بیماری كرونا، بسیاری از برنامه هاي در نظر گرفته شده در فرآیندهای تامین، پشتیبانی و مالی را با چالش جدی روبرو کرده است.

خسروداد همچنين خاطرنشان کرد: شکستن رکورد تولید روزانه و ماهانه، بخشی از برنامه جامع تولید این شرکت بود که در سال “جهش تولید” و با حمایت ها و تدابیر مدیریت ارشد گروه سایپا و همدلی و تلاش مجموعه همکاران زامیاد تحقق یافت.

گزارش خودرو

معاون تولید شرکت زامیاد در ادامه با اشاره به اينكه این شرکت به همراه حفظ و ارتقاء تیراژ تولید، توجه به ارتقاء استاندارد ۸۵ گانه خودرو و افزایش کیفیت محصولات خود را به عنوان یک اصل مهم دانسته است، تاكيد كرد: برای تحقق این امر مهم، ارتباط و تعامل با سازمان ها و نهاد های نظارتی از جمله سازمان ملی استاندارد و سازمان و محیط زیست را بسط و گسترش داده است.

خسروداد با تاکید بر اینکه شرکت زامیاد علاوه بر افزایش داخلی سازی محصولات خود، اقدامات مهمی در حوزه های توسعه محصول و فروش محصولات خود در دستور کار دارد، يادآور شد: افزایش سبد محصولات خود در انواع سگمنت ها به ویژه در حوزه خودروهای سبک تجاری و ارائه شیوه های متنوع فروش، بخشی از برنامه ریزی این شرکت همزمان با افزایش تولید تا پایان سال جاری می باشد.

معاون تولید شرکت زامیاد در خاتمه یادآور شد: این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه تولید انواع خودروهای تجاری همواره نقش به سزایی در توسعه و تجهیز ناوگان حمل و نقل جاده ای، مسافری و عمومی کشور داشته است و این امیدواری می رود که با توجه به استراتژی کلان در نظر گرفته شده در مجموعه گروه خودروسازی سایپا و شرکت زامیاد، میزان سهم بازار اين شركت در حوزه خودروهاي تجاري افزایش یابد.

انتهای پیام/

تحقیق و توسعه با جدیت در گروه خودروسازی سایپا پیگیری می شود/ تمرکز بر تولید نخستین خودرو هوشمندِ کشور در گروه سایپا

تولید اولين خودروی هوشمندِ کشور در سایپا با مشاركت پژوهشگاه وزارت ارتباطات

شورای رقابت قیمت ساینا اس و کوییک اس را اعلام کرد

مدیریت هوشمندانه سلیمانی در دوران تحریم

عملکرد جالب توجه خودروسازان در تولید خودروهای سنگین

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!