زمان خرید خودرو فرا رسید/ تداوم نزول قیمت و ثبات نسبی در بازار خودرو

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو بیان کرد: بازار خودرو چند روز است روند نزولی به خود گرفته و اکنون می توان گفت به قیمتی ثابت در بازار رسیده ایم .

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار خودرو چند روز است روند نزولی به خود گرفته و اکنون می توان گفت به قیمتی ثابت در بازار رسیده ایم و خریداران واقعی به این بازار برگشته اند.

او گفت: اکنون بهترین زمان برای خرید خودرو است و مصرف کنندگان واقعی می توانند اقدام به خرید کنند. اگر قیمت دلار روند ثابتی داشته باشد، خودرو تا شب عید گران نمی‌شود، چرا که بازار خودرو کشش افزایش قیمت را ندارد و این روند با افزایش عرضه بیشتر هم می شود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه تقاضا برای خرید خودرو وجود ندارد و معامله‌ای انجام نمی‌شود، گفت: این در حالی است که فروشنده در بازار زیاد است. پراید و پژو 206 با دو میلیون تومان افزایش به قیمت 102 و 181 میلیون تومان رسید.کوییک در گذشته با قیمت 140 تا 150 میلیون تومان خرید و فروش می‌شد، اکنون به حدود 130 میلیون تومان رسیده است.

گزارش خودرو

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه اگر قیمت خودرو همین روال کاهشی را داشته باشد، به قیمت کارخانه خواهد رسید و آن زمان دیگر قرعه کشی بی معنا خواهد بود، گفت: اختلاف قیمت خودرو بین کارخانه و حاشیه بازار بسیار کم شده و کاهش قیمت‌ها در بازار ادامه دار خواهد بود.

قیمت خودروهای داخلی

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پایان باز داستان عرضه خودرو در بورس

افتتاح خط توليد ترمز تارا توسط وزير صمت

خودروسازان و قطعه سازان از واردات خودرو ترسی ندارند

دولت حداقل سهام را در صنعت خودرو دارد، اما تصدی گری صد در صدی دارد!

افزایش تولید خودرو و کاهش قیمت، 2 محور اصلی سیاست های وزارت صمت

آرامش همچنان در بازار خودرو حاکم است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!