طرح ویژه خدمات امدادی پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران، سطح ویژه ای از خدمات امداد خودرویی را در سراسر کشور ارائه می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران، سطح ویژه ای از خدمات امداد خودرویی را در سراسر کشور ارائه می کند.

در طرح ویژه خدمات امدادی پرشیا خودرو که با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و دارندگان خودروهای ب ام و و مینی انجام می شود، طیف گسترده ای از خدمات امداد جاده ای خودرو اعم از خدمات سرویس و تعمیرات در درب منزل یا محل کار شما، انجام کلیه سرویس های دوره ای، ارائه خدمات مکانیکی و الکترونیکی قابل رفع در محل، تعویض لاستیک در محل، ارائه خدمات سوخت رسانی بصورت امدادی، بازدید فنی قبل از سفر با ایاب و ذهاب رایگان در کلیه نقاط کشور قابل انجام است.

همچنین برای اولین بار در کشور خدمات حمل در کلیه نقاط کشور برای خودرو های حادثه دیده (تصادفی) بصورت کاملا رایگان انجام می پذیرد .

بسته به نیاز مشتریان خدمات HOME TO HOME قابل ارائه است و مشتریان می توانند با درخواست این خدمت از درب منزل خودرو خود را تحویل پرسنل امداد پرشیاخودرو داده و خودرو با خودروبر به تعمیرگاه انتقال پیدا کرده و پس از انجام تعمیرات مورد نیاز، خودرو به منزل مشتری بازگردانده می شود.

در طرح جدید خدمات امدادی پرشیا خودرو مشتریان می توانند در تمامی شرایط و موقعیت ها درخواست استفاده از خدمات حمل خودرو داشته باشند و خودروهای امدادی و خودربر پرشیا خودرو در کوتاهترین زمان پاسخگوی نیاز مشتریان خواهند بود.

از امکانات جدید در بخش خدمات سیار می توان به فروش قطعات خودرو و فروش اکسسوری بصورت سیار و در محل اشاره کرد.

مشتریان و علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت persiakhodro.irمراجعه و یا با شماره های 0214591 و 1885 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

اولین قدم با بهترین روش/ نگاهی به ب ام و E21 با کیت آلپین

جشنواره فروش اقساطی خودروهای کلاسیک ب ام و در پرشیا خودرو

آغاز به کار نمایندگی خدمات پس از فروش کد ۱۳۷ پرشیا خودرو در شهر کرج

فروش فوق‌العاده اعتباری منعطف و فروش لیزینگی پرشیا خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!