محتوای جدید دروس خدمات پس از فروش آموزش متوسطه تدوین شد

مرکز آموزش فنی شرکت ایساکو به دعوت شورای برنامه‌ریزی و تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش، در یک مشارکت فعال محتوای آموزشی و منابع درسی مرتبط با رشته‌های خدمات پس از فروش خودروهای سبک را تدوین کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این اقدام با هدف کاربردی‌تر کردن محتواهای آموزشی رشته مذکور و افزایش انطباق سرفصل‌های آن با نیاز روز صنعت خودرو تهیه و اجرایی شد.

مهم‌ترین تغییرات صورت گرفته در این کتاب‌ها، بهبود حوزه آموزش مبانی فنی و فناوری مورد استفاده در صنعت خودرو بوده و نتیجه نهایی این تغییرات ارتقای دانش تئوری و بهبود عملکرد فارغ التحصیلان هنرستان‌ها در فضای کار عملی، مطابق با فضای کسب و کار و تکنولوژی روز مورد استفاده در صنعت خودرو خواهد بود.

این سازماندهی و تغییرات توسط ایساکو، پیش از آغاز در هنرستان‌‌ها، در یک پروژه عظیم در نقشه‌های فنی و الکترونیکی خودرو گروه صنعتی ایران‌خودرو انجام شد و با این اقدام، عملکرد عیب‌یابی و ارایه خدمات پس از فروش، تسهیل و تسریع شد؛ پس از آن نیز محتوای آموزشی مدارس در رشته خدمات پس از فروش، بر اساس این پروژه پیش رفت تا در آینده‌ای نزدیک این همسویی در آموزش و محتوا، باعث رشدی چشمگیر در زمینه خدمات پس از فروش صنعت خودرو و به تناسب آن افزایش رضایت مشتریان شود.

گفتنی است، مرکز آموزش فنی شرکت ایساکو، به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی در خاورمیانه در زمینه خدمات پس از فروش خودرو، علاوه بر این اقدام، برنامه‌های مشترکی نیز با دانشگاه‌های صنعتی شریف، خواجه نصیرالدین طوسی و فنی و حرفه‌ای به منظور ارتقا سطح آموزش در زمینه مرتبط خود، اجرا کرده و افزون بر این، اقلامی مانند موتور انژکتوری، گیربکس دستی و مجموعه فرمان را به مراکز فنی و حرفه‌ای استان‌های کم برخوردار اهدا کرده است.

انتهای پیام/

درخواست سازمان حمایت از قطعه سازان

تندیس طلایی حقوق مصرف کنندگان برای دو نمایندگی ایران خودرو

ایساکو یک بار دیگر اول شد

پنجمین مرکز آموزشی مشترک ایساکو و دانشگاه فنی و حرفه‌ای افتتاح شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!