سفر به استان های شمالی ممنوع!

جانشین پلیس راهور ناجا از ممنوعیت سفر به استان های شمالی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت اعمال محدودیت و ممنوعیت‌های تردد در جاده های کشور اظهار داشت: بعد از پایان طرح تعطیلات عید فطر، در حال حاضر محدودیت تردد بر اساس رنگ بندی شهرها اجرا می‌شود.

جانشین پلیس راهور ناجا تصریح کرد: در حال حاضر 3 شهر قرمز و 262 شهر نارنجی وجود دارند که محدودیت تردد در این شهرها اعمال می شود بدین ترتیب که خروج پلاک های بومی از این شهرها و ورود پلاک های غیر بومی به آنها ممنوع بوده و جریمه 500 هزار تا یک میلیون تومانی را برای رانندگان متخلف در پی خواهد داشت.

گزارش خودرو

سردار حسینی با تشریح وضعیت مناسب جاده های کشور از لحاظ جوی و ترافیکی تصریح کرد: محدودیت تردد شبانه فارغ از رنگ‌بندی‌ها از ساعت 10 شب تا 3 صبح اجرا شده و متخلفان جریمه 200 هزار تومانی خواهند شد.

جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص چگونگی سفر به استانهای شمالی اعلام کرد: استان‌های شمالی از جمله مازندران، گیلان و گلستان به صورت استانی دیده شده و سفر به این استان‌ها ممنوع است.

سردار حسینی درباره اجرای طرح ترافیک در تهران گفت: طرح ترافیک در تهران از ساعت 8:30 تا 16 اجرا شده و از ساعت 14 به بعد، یک بار امکان خروج خودروهایی که در طرح وجود دارند بدون اعمال جریمه داده می‌شود.

انتهای پیام/

ساعت منع تردد شبانه تغییر نکرد!

تقدیر فرمانده عملیات مدیریت کرونا از ایران خودرو

جریمه 500 هزار تومان و یک میلیون تومانی در انتظار ناقضان محدودیت های کرونایی

بیماران مبتلا به کرونا اجازه سفر با حمل و نقل عمومی را ندارند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!