شرایط فروش اعتباری وانت کارا و کاپرا ویژه خرداد ماه 1400

بعد از اعلام شرایط فروش نقدی و پیش فروش محصولات گروه بهمن ،شرایط فروش اعتباری وانت کارا تیپ ۳ تک کابین و دو کابین و وانت کاپرا دو کابین ویژه خرداد ماه 1400 اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 و وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل را به صورت اعتباری از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 4 خرداد تا ساعت 13 روز پنجشنبه 13 خرداد 1400و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

فروش همه محصولات به صورت اینترنتی بوده و با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

گزارش خودرو

گفتنی است وانت کارا تیپ 3 دارای سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده)، سیستم رادیوپخش USB، قفل مرکزی و تغییراتی در طراحی صندلی و سقف کاذب می باشد.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام نمایید.

انتهای پیام/

شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دوکابین اعلام شد

نقش کروز در ایجاد اشتغال تحسین برانگیز است

مجلس با رویکرد حمایتی برای رفع مشکل قطعه سازان کوتاهی نخواهد کرد

در بهمن موتور اقدامات خوبی در زمینه تولید داخلی صورت گرفته است  

اتمام مرحله دوم فروش خودرو دیگنیتی بهمن موتور

ثبت نام دیگنیتی تنها از طریق وبسایت ایرانی کار امکانپذیر است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!