استفاده از موتورسیکلت‌ های بالای ۲۵۰ سی سی ممنوع است

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا، ورود و استفاده از موتورسیکلت‌های بالای ۲۵۰ سی سی ممنوع است و اگر داخل کشور بیاید قطعا به عنوان قاچاق محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: ما در کشور خودمان بالغ بر 12 میلیون موتورسیکلت داریم که بیشتر به عنوان وسیله کار و معیشت هم‌وطنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: ورود و استفاده از موتورسیکلت‌های بالای 250 سی سی ممنوع است و این شرط همچنان ادامه دارد و اگر داخل کشور بیاید قطعا به عنوان قاچاق محسوب می‌شود، زیرا از مبادی رسمی اجازه ورود به کشور را ندارند.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: به این موتور‌ها مجوز داده نمی‌شود، ثبت سفارشی صورت نمی‌گیرد و گمرک‌ها ترخیص کننده آن هستند؛ هیج مرجع یا سازمانی برای تردد این موتور‌ها مجوز صادر نمی‌کنند به جز دستورالعملی که پلیس راهور برای دستگاه‌های امنیتی انتظامی صادر کرده که می‌توانند از مو تورهای بالا 250 سی سی برای مدیریت ترافیک استفاده کند.

سردار هادیانفر تصریح کرد: موتورسیکلت‌های بدون پلاک هم نامشان موتورسیکلت‌های مخدوش است یا شاید سرقتی باشند البته تمام آن‌ها در سامانه ثبت شدند، ما موتورسیکلتی نداریم که پلاک نداشته باشد، زیرا اگر وجود داشته باشد حتما جرم است، زیرا تمام موتور‌ها باید پلاک شوند.

وی گفت: اگر به کسی موتورسیکلت بدون پلاک و سند را برای خرید ارجاع دادند، این کار را انجام ندهد، زیرا موتور مسروقه است.

انتهای پیام\ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

توقیف 17 دستگاه موتورسیکلت سنگین از ابتدای سال جاری

سفر به استان های شمالی ممنوع!

دریافت کد VIN کارت خودرو توسط سامان های پرداخت غیر قانونی است!

تداوم توقیف موتورسیکلت های سنگین بی مجوز

کروزر مونیخی در تعقیب هارلی دیویدسون آمریکایی!

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!