دفتر منطقه‌ای برتر ایران‌ خودرو در شاخص رضایت مشتریان مشخص شد

دفتر منطقه‌ای شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو در رشت با ۲۴ امتیاز رشد در شاخص رضایت مشتریان در سال ۹۹، رتبه اول این شاخص را در بین تمامی ۱۱ دفتر کشور از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مهدی مونسان مدیر عامل ایساکو در نشستی ویدیویی با دست‌اندرکاران دفتر منطقه‌ای رشت ضمن استماع گزارش‌های این دفتر و تقدیر از تلاش‌های این مجموعه و نمایندگی‌های تحت پوشش آن، راهکارهایی برای ارتقای روزافزون کیفیت ارایه خدمات، مطرح کرد.

ماشااله وردینی، معاون ایساکو نیز در خصوص وضعیت خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو و اهداف پیش روی این حوزه توضیحاتی ارایه و از همکاری نمایندگی‌ها برای تحقق اهداف قدردانی کرد.

بنا بر اظهارات مدیر دفتر منطقه‌ای رشت، عملکرد دقیق کارکنان این دفتر در امور مشتریان و شبکه و همدلی آنان در کنار دانش و تخصص و تجربه، سبب کنترل شکایات ورودی شده به نحوی که در حال حاضر این دفتر کمترین ورودی شکایات را داراست.

همچنین برگزاری جلسات منظم و مستمر و بررسی نقاط قابل بهبود و بازدیدهای منظم و برنامه‌ریزی شده از نمایندگی‌ها و ارتباط تعاملی و دوسویه با ایشان منجر به اثربخشی بالا و افزایش رضایت مشتریان این حوزه شده است.

کسب گواهی نامه استانداردهایی همچون ISO9001، ISO10002، ISO100004 و Ohsas18001 و تمدید پیوسته آن‌ها بدون مغایرت از دستاوردهای این دفتر به شمار می‌رود.

دفتر منطقه‌ای رشت، در حال حاضر با ۴۴ نمایندگی و ۹۵ فروشگاه را تحت پوشش دارد و محدوده فعالیت آن، استان‌های گیلان، اردبیل و غرب استان مازندران از رامسر تا نوشهر را شامل می‌شود.

گفتنی است، به دلیل اهمیت بالای مشتریان در زنجیره ارزش شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، افزایش رضایت مشتریان در تمام دفاتر این شرکت در سراسر کشور معیاری مهم به حساب می آید و اهتمام این دفاتر دست یافتن به بهترین جایگاه خدماتی و ارتقای شاخص‌های تعیین شده است.

انتهای پیام

دفتر منطقه‌ای برتر ایران‌ خودرو در شاخص رضایت مشتریان مشخص شد

فروش آنلاین با عنوان «توزیع سهمیه‌ ای قطعات» جعلی است

ایساکو در خصوص عرضه قطعات تقلبی در سامانه‌های فروش آنلاین هشدار داد

نصب لوازم جانبی در نمایندگی‌های مجاز، امنیت خودرو را تضمین می‌کند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!