توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین در محدوده ستارخان

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب گفت: یک‌دستگاه موتورسیکلت سنگین 600 سی سی که مشغول انجام حرکات مخاطره آمیز بود در محدوده خیابان ستارخان تقاطع نیایش توقیف و پارکینگ منتقل شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از توقیف یک‌دستگاه موتورسیکلت سنگین 600 سی سی که مشغول انجام حرکات مخاطره آمیز بود خبر داد.

سرهنگ همه خانی بیان کرد: در رصد شبانه‌روزی معابر و بزرگراه‌ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران، همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب در رصد تصویری متوجه یک دستگاه موتورسیکلت سنگین 600 سی سی در محدوده خیابان ستارخان تقاطع نیایش شدند.

گزارش خودرو

وی ادامه داد: با توجه به لایی‌کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت سنگین و احتمال بروز حادثه برای راکب و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود با هماهنگی بعمل آمده با تیم‌های گشتی منطقه 2 پلیس راهور فاتب، موتورسیکلت فوق در همان محدوده متوقف و به پارکینگ منتقل شد تا جمع موتورسیکلت‌های توقیفی به عدد 21 رسید.

همه خانی ادامه داد: پلیس به محض رویت موتورسیکلت‌هایی که با لایی‌کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد کرده و موتورسیکلت‌ها را طبق قانون اعمال قانون کرده و به پارکینگ‌ منتقل می‌کند.

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می شوند حتما با پلیس 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام \ منبع: فارس

ترخیص 39 هزار دستگاه موتورسیکلت رسوبی/ پس از پایان دوره طرح موتورسیکلت‌ها اسقاط می ‌شوند

فرصت استفاده از بخشودگی بیمه موتورسیکلت ها تمدید شد

با انجام این 8 تخلف موتورسیکلت توقیف می شود

استفاده از کلاه ایمنی را جدی بگیرید!/ ضربات وارده به سر و گردن، علت مرگ 93 درصد موتورسواران

جریمه و توقیف موتورسیکلت هایی که در پیاده روها تردد می کنند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!