پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فیدلیتی

فیدلیتی (جتور X70) در لیست ۱۰ خودرو SUV پرفروش بازار چین

شرکت بهمن موتور از تیر ماه 1400 فروش محصول فیدلیتی را آغاز می کند و این SUV جذاب رسما عضوی از بازار خودرو ایران خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو شرکت بهمن موتور از تیر ماه 1400 فروش محصول فیدلیتی را آغاز می کند و این SUV جذاب رسما عضوی از بازار خودرو […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

شرکت بهمن موتور از تیر ماه 1400 فروش محصول فیدلیتی را آغاز می کند و این SUV جذاب رسما عضوی از بازار خودرو ایران خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت بهمن موتور از تیر ماه 1400 فروش محصول فیدلیتی را آغاز می کند و این SUV جذاب رسما عضوی از بازار خودرو ایران خواهد شد.

جالب است بدانید فیدلیتی (ازخانواده جتور X70) که در بازار چین عرضه می گردد از سال ورود به بازار ( 2018) تا کنون در لیست 10 خودرو SUV پر فروش (TOP10) این بازار بوده است.

تا جاییکه آمار فروش سال 2019 این محصول مساوی با مجموع فروش 7 سال گذشته جک S5 در این بازار بوده است .

نکته قابل توجه دیگر در آمار و ارقام حاکی آن است که در بازار چین از محصول جتور در سال 2019 بیش از 128 هزار خودرو به فروش رسیده است و سر جمع فروش سایر SUV های هم کلاس بازار چین از جمله جک اس 5، تیگو 5، تیگو 7، هایما اس 5 و هایما اس 7، که همگی در بازار ایران حضوردارند در سال مذکور کمی بیش از 26 هزار خودرو بوده است.

آمار فروش فیدلیتی در چین

جتور در ایران همان خودرو فیدلیتی گروه بهمن است. خودرویی که این روزها درسر زبان خاص و عام است و توانسته نظرات را با امکانات بی نظیرش، عملکرد بدون نقص و قیمت رقابتی به خود جلب کند.

مجموعه امکانات و قیمتی که در این روزهای بازار ایران باورنکردنی است و میرود تا در آینده ای نزدیک لقب پرفروش ترین خودرو SUV در ایران را به خود اختصاص دهد.

البته وجود شرکتی مانند بهمن که در زمینه خدمات بعد از فروش و رضایت مشتری پیشتاز بازار ایران است به عنوان عرضه کننده این خودرو و دیگراینکه سرمایه گذاری بزرگی در زمینه خطوط این خودرو از قبیل پرسها ،موتور، خط رنگ ، خط بدنه و مونتاژ در بهمن ایجاد می شود، دلگرمی خاصی به مشتری برای مالکیت این خودرو می دهد.

فیدلیتی خودرویی است که عنوان اولین suv تولید داخلی(با مالکیت پلتفرم) را در کشور به خود اختصاص می دهد و مدلهای متفاوت آن در آینده حتما سلائق مشتریان را پوشش می دهد.

انتهای پیام

لزوم عرضه خودرو باکیفیت توسط خودروسازان

گروه بهمن نماد جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه اربیل عراق است

گروه بهمن با محصولات متنوع به نمایشگاه اربیل رفت

سال 1400، پر محصول ترین سال گروه بهمن

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی