نگاهی به مشخصات پیشرانه و سیستم انتقال قدرت آریزو 5 جدید

خودرو آریزو 5 جدید که به تازگی در بازار چین عرضه شده به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

خودرو آریزو 5 جدید که به تازگی در بازار چین عرضه شده به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می شود.

آریزو 5 در بازار ایران که به واسطه آپشن های کاربردی و موتور توربو توانمند خود در کنار شرایط فروش اقساطی و منعطف شرکت مدیران خودرو توانست جایگاه مناسبی در بازار خودرو ایران در طی 5 سال گذشته به دست آورد.

مدیران خودرو در آستانه ورود خودرو آریزو 5 جدید به بازار ایران قسمتی از ویژگی های فنی آن را منتشر کرد که شامل موتور 1500 سی سی توربو شارژ در کنار گیربکس CVT 9 سرعته است که این ترکیب قبلا در بین محصولات شرکت مدیران خودرو در آریزو 6 نیز بکار گرفته شده و امتحان خود را به خوبی پس داده است.

گزارش خودرو

شتاب و قدرت بالاتر پیشرانه 1500 سی سی توربو طراحی شده توسط شرکت AVL اتریش، در کنار ویژگی های گیربکس CVT 9 سرعته جدید مانند: بهینه سازی انتقال قدرت، وزن کمتر و تعویض دنده روانتر و نرمتر نوید بخش رانندگی پر شتاب وهماهنگ تری را در مقایسه با نسل قبلی این خودرو است.

بر اساس لیست آپشنهای ارائه شده توسط شرکت مدیران خودرو موتور 1.5 لیتری توربو نصب شده روی خودرو آریزو 5 جدید 147 اسب بخار نیرو تولید و تورک آن 210 نیوتن متر در دور موتور 5500 است.

با توجه به مشخصات فنی ذکر شده در بالا و سایر آپشنهایی که در مقالات بعدی معرفی می گردند انتظار می رود لذت سواری و سطح تکنولوژی بکار رفته در خودرو آریزو 5 جدید، آنرا انتخاب مناسبی برای جوانانی که به دنبال لذت بالای رانندگی و امکانات و آپشنهای به روز هستند نماید.

انتهای پیام/

شرایط فروش ویژه برای ام وی ام ایکس 33 اس اسپرت

تاثیر کرونا بر صنعت خودروی ایران

چرا تیگو 8 به یکی از موفق ترین محصولات چری تبدیل شده است؟

زمزمه عرضه خودرو آریزو 5 توربو فیس لیفت بلند تر از همیشه به گوش می رسد

ایکس 22 پرو مدیران خودرو مجهزتر ، زیباتر

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!