پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خط تولید ایران خودرو

انتظارات خودرویی بهارستانی ها از وزیر صنعت آینده

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: ضعف نظارتی، نبود برنامه ریزی و مشکلات مدیریتی موجب وضعیت کنونی صنعت و بازار خودرو شده است. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو بهزاد رحیمی عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از افزایش قیمت خودرو در بازار، گفت: وزیر آینده صنعت، […]

سبحان قالیباف
یکشنبه - ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: ضعف نظارتی، نبود برنامه ریزی و مشکلات مدیریتی موجب وضعیت کنونی صنعت و بازار خودرو شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بهزاد رحیمی عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از افزایش قیمت خودرو در بازار، گفت: وزیر آینده صنعت، معدن و تجارت باید برای مدیریت در خودروسازی‌ها افرادی را انتخاب کند که توانایی ساماندهی صنعت و بازار را داشته باشند زیرا هرچند در گذشته خودرو کالایی اساسی نبود اما در شرایط کنونی به یکی از اصلی‌ترین نیازهای مردم تبدیل شده و گرانی این کالا قابل توجیه نیست.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی خودرو بر قیمت سایر کالاها نیز اثرگذار است، افزود: با وجود اینکه برخی افراد گرانی خودرو را به تحریم و رشد نرخ دلار گره می‌زنند اما باید به این نکته نیز توجه کرد که بسیاری از مواد اولیه موردنیاز تولید خودرو در داحل کشور وجود دارد، بنابراین توجیهات این افراد پذیرفتنی نیست.

وی با بیان اینکه ساماندهی صنعت و بازار خودرو مطالبه جدی از وزیر آینده صنعت، معدن و تجارت است، افزود: ضعف نظارتی، نبود برنامه ریزی و مشکلات مدیریتی موجب وضعیت کنونی صنعت و بازار خودرو شده است که این مسائل باید با حضور افراد توانا برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم درباره زیان انباشته خودروسازان، ادامه داد: هزینه‌های تامین مالی، موجب ایجاد زیان انباشته خودروسازان شده در واقع خودروسازان به دلیل بدهی به سیستم بانکی و تاخیر در پرداخت و جریمه دیرکرد دچار این زیان شده‌اند.

انتهای پیام/ منبع: خانه ملت

مقیمی: استحکام و ایمنی تارا نشانگر احترم ایران خودرو به مشتریان است

فروش خوب فیدلیتی در عربستان با قیمت 24500 دلار

رنو اصلا از ایران نرفته است/ خودروساز فرانسوی امیدوار به از سرگیری فعالیت ها

فراتر از کاربرد!/ با عجیب ترین آپشن های خودرویی آشنا شوید

خرید واکسن برکت توسط خودروسازان از وزارت بهداشت

قطعه سازان اهلیت مالکیت و مدیریت خودروسازی را دارند

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی