آریزو 5 جدید با کابینی به روز عرضه می شود

خودرو آریزو 5 جدید که اخیرا در بازار کشور چین عرضه شده است، به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این مدل جدید با بهبود های آپشنی و فنی قابل توجهی همراه شده است که علاوه بر مدرن تر شدن خودرو، لذت رانندگی را نیز برای راننده افزایش می دهد.

یکی از تغییرات صورت گرفته در خودرو Arrizo 5 جدید، تغییر کامل داشبورد خودرو است.

داشبورد قدیمی با ظاهر اسپرت نسل پیشین آریزو 5 اینک با داشبوردی مدرن که بر اساس زبان طراحی خودروهای جدید MVM طراحی شده جایگزین شده است.

این داشبورد ترکیبی از سطوحی با رنگ های مشکی و کربن خاکستری است که کابین خودرو را بسیار به روز تر و جوان پسندتر می کند. همچنین چیدمان دکمه های کابین به صورت یک نوار در زیر دیسپلی 8 اینچی آریزو 5 جدید و همچنین طراحی خروجی سیستم ایرکاندیشن آن خودرو تداعی گر خودروهای لوکس اروپایی مانند: آئودی است.

از دیگر تغییرات قابل توجه کابین آریزو 5 جدید فرمان جدید خودرو است که چهره ای مدرن و حسی جوان پسند به راننده و سرنشینان تلقین می کند.

همچنین شکل مناسب و محل جایگذاری دقیق دکمه های تنظیمات سییتم صوتی و کروز کنترل بر روی فرمان خودرو ارگونومی مناسبی را برای راننده به ارمغان می آورد.

تغییر دکمه های تنظیمات ایرکاندیشن خودرو از حالت قدیمی به مدل جدید مشابه کابین آریزو 6 علاوه بر ایجاد راحتی بالاتر تنظیمات کابین در حین رانندگی، فضای مدرنی را برای این خودرو ایجاد می کند.

همچنین تغییر در طراحی کنسول میانی خودرو و جایگذاری دکمه های ESP، اکو و اسپرت در کنار ترمز دستی برقی و اتو هلد احساس رانندگی با خودرویی به روز و سطح بالا را برای سرنشینان فراهم می آورد.

انتهای پیام/

نگاهی به مشخصات پیشرانه و سیستم انتقال قدرت آریزو 5 جدید

گارانتی بلند مدت امتیاز خاص و ویژه محصولات مدیران خودرو

آریزو5 مدیران خودرو ، سدان اقتصادی و مدرن

آریزو 5  توربو ، سدان خوش تیپ مدیران خودرو

آریزو 5 توربو ، یک سدان شیک و اقتصادی

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!