همچنان تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: همچنان تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در رابطه با اعمال محدودیت های تردد در جاده های کشور گفت: بر اساس مصوبه‌ای که ستاد مقابله با بیماری کرونا ابلاغ کرد بود، تا 5 شهریور ممنوعیت تردد بین استانی برقرار بود و برای اجرای این منع تردد‌ها چاره‌ای جزء استفاده از نرد‌ه و نیوجرسی‌ برای بستن مسیر استان ها نداشتیم.

وی گفت: در حال حاضر این شرایط و محدودیت به اتمام رسیده است اما باز هم 310 شهر قرمز، 110 شهر نارنجی و 32 شهر زرد داریم. اعلام می‌کنیم که همچنان تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.

سرهنگ جهانی بیان کرد: اصالت قوانین فیزیکی و برخورد همکارانم برداشته شده است، اما به صورت سیستمی تردد ها کنترل می‌شود و همچنان با وجود اینکه منع تردد برداشته شده، اما مصوبه ستاد مبارزه کرونا سر جای خود پا بر جا است.

وی ادامه داد: بنابراین اگر کسی قصد خروج از شهر قرمز را داشته باشد، قطعا از طریق دوربین و سیستم کنترل می‌شود و جریمه یک میلیون تومانی برای شهر‌های قرمز و جریمه 500 هزار تومانی برای شهر‌های زرد اعمال می شود و تردد شبانه از ساعت 10 شب تا 3 صبح ، جریمه 200 هزار تومانی را به همراه دارد.

سرهنگ جهانی بیان کرد: مردم اشتباه نکنند، فقط شکل کار تغییر کرده است و فکر نکنند که ممنوعیت ها به کلی برداشته است.افرادی که خیلی اصرار برای تردد دارند، باید از حمل و نقل عمومی یا از فرمانداری‌ها مجوز تردد دریافت کنند.

انتهای پیام/

واکسیناسیون 15 هزار نفر پرسنل قطعه سازان خودرو آغاز شد

با پیگیری سایپا 300 هزار کارگر قطعه ساز واكسن كرونا دريافت مي كنند / همكاري خودروسازان و قطعه سازان در طرح ملي واكسيناسيون

آغاز واکسیناسیون صنایع قطعه‌سازی کشور با هماهنگی سایپا از امروز

مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک فعال هستند

مراکز تعویض پلاک در تعطیلات کرونایی فعال است/ هموطنان براساس نوبت اینترنتی خود به مراکز مراجعه کنند

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!