پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کاهش_قیمت_خودرو

قطار کاهش قیمت ها به ایستگاه دست دومها رسید

کاهش قیمت خودروهای دست دوم خارجی برابر 3 تا 40 میلیون تومان است و قیمت خودروهای دست دوم داخلی بین 1 تا 5 میلیون تومان کم شده است. در ماه‌های اخیر قیمت خودروهای وارداتی و داخلی در بازار کاهش یافته است و حالا روند کاهش قیمت‌ها بازار خودروهای دست دوم را نیز تحت تاثیر قرار […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۴

کاهش قیمت خودروهای دست دوم خارجی برابر 3 تا 40 میلیون تومان است و قیمت خودروهای دست دوم داخلی بین 1 تا 5 میلیون تومان کم شده است.

در ماه‌های اخیر قیمت خودروهای وارداتی و داخلی در بازار کاهش یافته است و حالا روند کاهش قیمت‌ها بازار خودروهای دست دوم را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

یک کارشناس بازار خودرو در زمینه تحولات بازار خودروهای دست دوم در ماه‌های اخیر می‌گوید: روند کاهش قیمت به بازار خودروهای دست دوم نیز سرایت کرده و در سال جاری شاهد افت قیمت‌ها در این بازار هستیم.

پورحسنی با بیان اینکه در سال جاری قیمت خودروهای وارداتی دست دوم بین سه تا 40 میلیون تومان کاهش یافته است، خاطرنشان می‌کند: در برندهای خارجی چون بنز و ب ام و میزان کاهش قیمت به طور میانگین 40 میلیون تومان بوده است.

وی ادامه می‌دهد: در سال جاری قیمت خودروهای وارداتی دست دوم کره‌ای و ژاپنی نیز به طور میانگین بین سه تا 15 میلیون تومان کاهش یافته است.

این کارشناس بازار خودرو اضافه می‌کند: در این مدت قیمت خودروهای داخلی دست دوم در بازار نیز به طور میانگین بین یک تا پنج میلیون تومان کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر میزان تمایل خریداران به خرید خودروهای دست دوم بیشتر از خودروهای صفرکیلومتر است، تصریح می‌کند: خودروهای دست دوم ارزان‌تر از خودروهای صفرکیلومتر هستند به همین دلیل بخشی از مشتریان به این بازار جذب می‌شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی