اتمام دوز اول واکسیناسیون 130 قطعه ساز تا هفته آینده

انجمن قطعه سازان تا کنون شش هزار نفر از پرسنل قطعه سازان را واکسینه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

با تلاش انجمن قطعه سازان استان تهران، دو هفته ای است فرآیند واکسیناسیون اعضای این انجمن آغاز و تا امروز بیش از شش هزاردوز واکسن به پرسنل مجموعه‌های قطعه‌سازی تزریق شده است. در مجموع ۱۵هزار نفر از ۱۳۰ قطعه ساز این انجمن واکسینه خواهندشد و تا هفته آینده فرآیند واکسیناسیون دوز اول به پایان می‌رسد.

این انجمن از اوایل مهر تزریق دوز دوم واکسن را آغاز می کند.

گزارش خودرو

از آن جایی که وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت به تجاری سازی خودروهای ناقص تاکید ویژه دارد، یکی از موانع پیش روی تولید،ویروس کرونا بود که امسال لطمه هایی را به این صنعت وارد کرد. با توجه به اهمیت تعطیل نشدن شرکت های قطعه سازی، با ایناقدامات انجام شده به نظر می‌رسد بخشی از موانع مرتفع شده و امید است حداکثر تا هفته آینده همه پرسنل در شبکه تامین‌کنندگانانجمن قطعه سازان تهران واکسینه شوند تا با خیالی آسوده و جلوگیری از تعطیلی مراکز تولیدی، قطعات مورد نیاز خودروها تامین وخودروهای کف تجاری سازی شود و بدین منظور انجمن حداکثر تلاش خود را برای حل این بحران خواهد کرد.

گفتنی است انجمن قطعه سازان استان تهران در راستای شتابگیری روند واکسیناسیون فعالان صنعت قطعه سازی با پیگیری و برگزاریجلسات متعدد از هفته نخست شهریور فرآیند واکسیسناسیون را آغاز کرده است و در این راستا حدود ۱۰ هزار نفر از کارکنان ۱۳۰شرکت های قطعه سازی واکسینه خواهند شد. دوز نخست فرآیند واکسیناسیون اعضای این انجمن با همکاری گروه خودروسازی سایپا ودر فضای ایمن در محل شرکت بهمن موتور در حال انجام است که تا یک ماه آینده همه پرسنل قطعه سازی دو دوز واکسن خود را دریافتخواهند کرد.

انتهای پیام/

مدیرعامل ایران خودرو: با وجود مشکلات خودروسازان تولید را متوقف نمی کنند!

صرفه جویی 341 میلیون یورویی در قطعه سازی

چه کسی اجازه کاهش قیمت در بازار خودرو را نمی دهد؟

روند واكسيناسيون قطعه سازان به خوبي در حال انجام است/ تمام پروتكل هاي بهداشتي در مراكز واكسيناسيون رعايت مي شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!