نرخ پارکینگ های خصوصی چقدر است؟

رئیس اتحادیه دارندگان اتوسرویس تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران بیان کرد: ورودی پارکینگ های خصوصی برای خودروهای سواری 5 هزار تومان و برای موتورسیکلت 2 هزار تومان است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محسن فقیهی، رئیس اتحادیه دارندگان اتوسرویس تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران با اشاره به آخرین نرخ پارکینگ های خودرو، گفت: پارکینگ های شهرداری تحت مالکیت آن نهاد است اما پارکینگ های تحت تملک اتحادیه اتوسرویس و پارکینگ را به عنوان پارکینگ های خصوصی می شناسند.

او با بیان اینکه نرخ تمام پارکینگ های خصوصی کاملا مشخص است و اجازه ندارند بیشتر از حق مجاز ورودی دریافت کنند بیان کرد: ورودی پارکینگ های خصوصی برای خودروهای سواری 5 هزار تومان و برای موتورسیکلت 2 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه دارندگان اتوسرویس تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهراندر پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا برخی از پارکینگ های خصوصی مبالغ بالا دریافت می کنند؟ گفت: اخذ بیش از 5 هزار تومان به عنوان ورودی پارکینگ خصوصی، تخلف است، همچنین هر خودرو برای هر ساعت ماندن در پارکینگ مجاز به پرداخت 2 هزار تومان است.

این مقام مسئول تشریح کرد: اگر فردی قصد داشته باشد به صورت شبانه روزی از پارکینگی استفاده کند نهایت باید 20 هزار تومان پرداخت کند.

رئیس اتحادیه دارندگان اتوسرویس تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران گفت: افرادی که از پارکینگ داران شکایت دارند به شماره 124 اطلاع می دهند که مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت است؛ بازرس این وزارت خانه به موضوع رسیدگی می کند.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پارکینگ خودرو یا کاخ خودرو؟!

لزوم خالی کردن پارکینگ ها از خودرو صفر/ برخورد جدی سازمان حمایت با محتکران خودرو

هزینه پارک خودرو در ایام اربعین در مرزها روزی 5 هزار تومان است

گران قیمت ترین پارکینگ خودرو جهان در هنگ کنگ!

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!