پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خودروهای وارداتی در گمرک مانده

صدور دستور قضایی برای مزایده فروش وسایل نقلیه رسوبی در هرمزگان

رییس کل دادگستری هرمزگان از صدور دستور قضایی برای برگزاری مزایده فروش صدها وسیله نقلیه رسوبی در پارکینگ های هرمزگان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو علی صالحی رییس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: با توجه به تاکید رییس قوه قضاییه مبنی بر لزوم توجه ویژه به صیانت از بیت المال، دستور قضایی […]

سبحان قالیباف
یکشنبه - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

رییس کل دادگستری هرمزگان از صدور دستور قضایی برای برگزاری مزایده فروش صدها وسیله نقلیه رسوبی در پارکینگ های هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

علی صالحی رییس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: با توجه به تاکید رییس قوه قضاییه مبنی بر لزوم توجه ویژه به صیانت از بیت المال، دستور قضایی برای برگزاری مزایده جهت تعیین تکلیف صدها وسیله نقلیه توقیفی رسوبی در پارکینگ های استان که با توجه به شرایط جوی در معرض تخریب و تضییع قرار گرفته اند، صادر شده است.

وی ادامه داد: این مزایده تحت نظارت دستگاه قضایی انجام می شود و تمامی مراحل آن طبق قانون و بر اساس نظر کارشناس خواهد بود.

رییس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به اینکه در این مزایده 540 دستگاه خودرو، 2 فروند قایق و 15 دستگاه موتورسیکلت توقیفی فروخته می شوند، تصریح کرد: دریافت جزئیات این مزایده برای متقاضیان از طریق مشاهده متن فراخوان امکان پذیر است.

صالحی همچنین با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از تخریب و تضییع اموال توقیفی موجود در پارکینگ های استان عنوان کرد: دستگاه قضایی از هیچ کوششی برای حفاظت از اموال عمومی، فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/ منبع: ایرنا

ورشکستگی کارخانه ها و گرانی بی سابقه با بخشنامه جدید گمرک

داستان پورشه های بندر نوشهر چیست؟

بیش از ۲ هزار دستگاه همچنان در گمرکات کشور بلاتکلیف هستند

درخواست وزیر کشور از رئیس جمهور برای تعیین تکلیف خودروهای رسوبی در گمرک

امیدی به کاهش قیمت خودروهای وارداتی هست؟

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی