افزایش 60 درصدی تولید خودرو در ایران خودرو/ داخلی سازی اتوبوس آمبولانسی با موتور ۳۵۰ اسب بخار

مدیرعامل ایران خودرو از رشد 60 درصدی تولید در این گروه صنعتی خبر داد و گفت: موتور اتوبوس آمبولانس ارتقا یافته به ۳۵۰ اسب بخاری است و البته اعتماد به داخل نیز مهم است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در مراسم تحویل اتوبوس آمبولانس های سازمان اورژانس کشور گفت: محصول جدیدی را تولید کرده ایم و باعث افتخارمان شده است. و در پی ان مجموعه اهدافی را پیش گرفته ایم.

این مقام مسئول بیان کرد: بحث رشد تولید را داشته ایم و موضوع ساخت داخل و نوآوری در محصول جدید است و مجموعه اهدافی است که پیش رو گرفته ایم. امسال نسبت به دوره مشابه ۶۰ درصد رشد تولید داشته ایم و این نشان دهنده اراده گروه است.

مقیمی گفت: وقتی رشد تولید را در گروه صنعتی دنبال می کنیم زنجیره تامین نیز دنبال می شود. به دنبال تولید محصول جدید هستیم. اکنون در دیزل ۱۷۷ قطعه داخلی سازی شده که۱۱۴ قطعه مربوط به همین اتوبوس بوده است.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه داخلی سازی ۱۵۱ قطعه در حال حاضر در برنامه دیزل است، گفت: از ارزبری ۱۵۸ هزار یورویی اکنون به ۳۶ هزار یورو رسیده ایم و در صدر خودکفایی به ۶۷ درصد تا پایان سال خواهیم رسید.

مقیمی گفت: فضایی که ایجاد شده باعث کاهش ارزبری شده است. بحث اتوبوس برقی را پیش رو داریم و به دنبال این هستیم محصولات برقی تولید کنیم.

مدیر عامل ایران خودرو گفت: در این اتوبوس تمام امکاناتی که نیاز است دیده شده است؛ تمام سرویس های لازم در این خودرو تامین شده است.

او بیان کرد: این اتوبوس از نظر فنی نیز طوری طراحی شده است که ایمنی مناسب را نیز دارد، در حوزه کیفیت نیز بسیار خوب پیش رفته است. اکنون جلوی خروج ارز با تولید این اتوبوس گرفته شده است.

این مقام مسئول افزود: درخواست داریم واگذاری ماموریت به موقع انجام شود و فرصت های لازم داده شود. موتور ارتقا یافته به ۳۵۰ اسب بخاری است و البته اعتماد به داخل نیز مهم است.

مدیر عامل ایران خودرو گفت: آمادگی این را داریم که در تمام سرویس های مورد نیاز اورژانس به خوبی فعالیت کنیم. محور صادرات را نیز داریم، درخواست داریم که راه صادرات را نیز بتوانیم پیش ببریم.

در حال تکمیل…

اتوبوس آمبولانسی تولید داخل یک دهم نمونه خارجی ارزی بری دارد

رونمایی از نخستین پلتفرم بومی برق و الکترونیک خودرو به‌زودی/ آمادگی ایران‌ خودرو برای ارایه دستاوردهای دانش‌بنیان به سایر خودروسازان

تولید بیش از 370 هزار دستگاه طی 6 ماهه نخست سال جاری

عرضه چهار محصول در فروش فوق‌العاده ایران خودرو/ قرعه کشی ۲۴ مهر

دنا با نون اضافه!/ تجربه رانندگی با دنا پلاس توربو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!