تست درایو ویژه خودروی تیگو8 پرو

روز 5 شنبه مورخ  22 مهرماه در محل پیست اتومبیل رانی آزادی تست درایو ویژه ایی برای خودروی تیگو8 پرو برگزار گردید که با دعوتازچهره های برجسته خودرویی ، مدیران برجسته ، چهره های معروف و برخی فعالان اقتصادی و مشتریان بالقوه  صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

روز 5 شنبه مورخ  22 مهرماه در محل پیست اتومبیل رانی آزادی تست درایو ویژه ایی برای خودروی تیگو8 پرو برگزار گردید که با دعوتازچهره های برجسته خودرویی ، مدیران برجسته ، چهره های معروف و برخی فعالان اقتصادی و مشتریان بالقوه  صورت گرفت ، 2 عددخودروی تیگو8 همراه با معرفی خودرو توسط کارشناسان مورد تست و بررسی قرار گرفت ، در این مراسم کلیه موارد ایمنی در رانندگیبه همراه پروتکل های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته شد  .

تست درایو تیگو8 با نظم و هماهنگی بسیار خوب صورت گرفت و بیش از 120 نفر از مدعوین توانستند خودرو را تست کنند و نظر خود رادر مورد آن بیان نمایند . از دیدگاه بسیاری از افرادی که خودرو را تست کردند طراحی تیگو پرو 8 بسیار زیبا و مدرن و امروزی است ،علی الخصوص جلوپنجره الماسی شکل که کاملا سبکی جدید را تعریف میکند .

از سوی دیگر پس از تست موتور پر قدرت TGDI این خودرو که از آخرین تکنولوژی روز بهزه میبرد مورد توجه تست کنندگان قرار گرفت ،قدرت بالا ، صدای کم و نرم و آرام در کنار شتاب بسیار خوب برای خودرویی شاسی بلند و نسبتا سنگین وزن مورد تحسین قرار گرفت ،راحتی و ارگونومی و فضای مناسب 7 نفره بودن در کنار پایداری و هندلینگ خودرو در سر پیچ ها همگی نشان از عملکرد موفق و قابلتوجه تیگو8 دارد .

اما اکثر تست شوندگان با ورود به خودرو جذب مانیتور بسیار بزرگ و مدرن این خودرو با اندازه 24.6 اینچ شدند  که در بازار ایران بینظیر میباشد و انبوه تکنولوژی های جدید چون ADAS  ، ( رادارها و کروز کنترل تطبیقی ) در کنار کول باکس ، شارژ بی سیم موبایل ،حافظه صندلی ، گرم کن و سرد کن صندلی های جلو به همراه برقی بودن صندلی ها ، سیستم ویس کنترل وآپشن های خاص ومنحصر به فردی است که در هیچ کدام از خودروهای وارداتی هم سگمنت تیگو پرو8 در بازار ایران دیده نمیشود ، اکثر مدعوین از کیفیتبالا خودرو در کنار توان بالا ( 197 اسب بخار و گشتاور 290 نیوتن در متر ) رضایت کامل داشتند و منتظر عرضه سریعتر آن به بازاربودند تا به عنوان یک گزینه مطلوب در نظر بگیرند .

انتهای پیام/

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!