پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خط تولید ایران خودرو

واردات خودرو، بازار خودرو را رقابتی می کند

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: واردات خودرو، بازار خودرو را رقابتی می کند. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو حجت الاسلام سید کاظم موسوی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: از نمایندگان مجلس برای اصلاح طرح ساماندهی صنعت خودرو که به رقابت پذیر کردن این صنعت کمک می‌کند، سپاسگزارم، با ایجاد رقابت در […]

سبحان قالیباف
پنجشنبه - ۲۷ آبان ۱۴۰۰

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: واردات خودرو، بازار خودرو را رقابتی می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حجت الاسلام سید کاظم موسوی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: از نمایندگان مجلس برای اصلاح طرح ساماندهی صنعت خودرو که به رقابت پذیر کردن این صنعت کمک می‌کند، سپاسگزارم، با ایجاد رقابت در این بازار و واردات خودروهای خارجی دیگر مردم می‌توانند خودروهایی هم قیمت و استاندارد خریداری کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس در ادامه اظهار کرد: با وجود این طرح، شرایط خودروی جانبازان و خانواده‌های شاهد و ایثارگر نیز روشن می‌گردد. حدود یک سال است که در این حوزه مجلس بحث‌ها و مصوباتی داشته اما ایران خودرو و سایپا به آن توجه نمی‌کنند. از وزیر صمت نیز انتظار می‌رود در تخصیص خودرو به این خانواده‌ها اقدامات لازم را انجام دهد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: در خصوص ساعات منع تردد شبانه خودروها نیز انتظار می‌رود ستاد کرونا هر چه سریعتر تجدیدنظر داشته باشد.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

انحصار بازار خودرو با طرح ساماندهی شکسته می شود

دستورالعمل ساماندهی آگهی های الکترونیکی خودرو

هرشخص حقیقی و حقوقی می تواند خودرو وارد کند

جدیدترین قیمت خودرو در بازار + جدول

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی