نگاه مدیریتی در سايپا اقتصادی است/ سايپا در حال طراحي محصولات جديد و به روز است

عضو هیات مدیره انجمن صنایع نیرومحرکه و قطعه سازی کشور گفت: گروه خودروسازي سايپا با خروج پرايد از خط تولید و ورود خودروهاي جديد و به روز توانست به پيشرفت هاي خوبي دست پيدا كند و اين امر قابل تقدير است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

اميرحسين جلالي درباره روندي كه گروه خودروسازي سايپا با وجود تحريم ها طي مي كند، اظهار داشت: كارنامه كاري گروه خودروسازي سايپا نشان مي دهد كه در حد توان و با وجود سخت ترين تحريم ها و محدودیت های ناشی از كرونا توانست در زمينه هاي مختلف از جمله توسعه محصول، ارتقاء كيفيت و … عملكرد خوبي داشته باشد.

وي با بيان اينكه يكي از اقدامات مهم سايپا خروج پرايد از خط تولید بود، تصريح كرد: مركز تحقيقات سايپا براي تنوع بخشي به محصولات اين مجموعه برنامه هاي جامعي دارد كه اميدوارم با سرعت عملياتي شود و مردم از نزديك بلوغ صنعت خودرو و قطعه سازي را ببينند.

این كارشناس صنعت قطعه سازي کشور خاطرنشان كرد: سايپا در حال طراحي محصولات جديد و به روز است و قطعا محصولاتي عرضه خواهد شد كه عموم مردم از آن رضایت داشته باشند.

وي با تاكيد بر اينكه توسعه محصول نشانه ای از عملكرد خوب يك مجموعه خودروساز است كه خوشبختانه سايپا در اين مسير حركت مي كند، گفت: يكي از ويژگي هاي بارز گروه خودروسازي سايپا این است که نگاه مدیریتی آن اقتصادی است، لذا اين امر سبب شده كه مجموعه سايپا، برخورد یکسان و یکنواخت در تصمیم گیری و اجرا سیاست های خود داشته باشد.

انتهای پیام/

باید رضايت كامل مشتريان سایپا كسب شود/ ۹ محصول جديد سايپا در راه است

نخستين تكنوسنتر طراحي و توسعه خودرو كشور در سايپا راه‌اندازي شد

كوييك اس با چهارستاره وارد جدول كيفي خودروهاي داخلي شد

جهش ۲۰۲ درصدي درآمد فروش خودرو در سايپا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!