پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ایران خودرو و سایپا

به اشتراک‌گذاری توانمندی‌های ایران‌ خودرو در صنعت خودرو کشور

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو از آغاز مشارکت راهبردی با شرکت سایپا خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو دکتر مهدی خطیبی در این‌باره گفت: طبق مذاکرات و تفاهم اولیه‌ای که با مدیرعامل شرکت سایپا صورت گرفته، به زودی امکان بهره‌مندی این شرکت از توانمندی‌های گروه صنعتی ایران‌خودرو در زمینه قوای محرکه فراهم خواهد […]

سبحان قالیباف
شنبه - ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو از آغاز مشارکت راهبردی با شرکت سایپا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

دکتر مهدی خطیبی در این‌باره گفت: طبق مذاکرات و تفاهم اولیه‌ای که با مدیرعامل شرکت سایپا صورت گرفته، به زودی امکان بهره‌مندی این شرکت از توانمندی‌های گروه صنعتی ایران‌خودرو در زمینه قوای محرکه فراهم خواهد شد.

وی افزود: در سال آینده ایران‌خودرو، ۱۰ هزار موتور و گیربکس برای تجهیز محصول شاهین سایپا تولید خواهد کرد.

وی کاهش هزینه و بهای تمام شده تولید را از نتایج این مشارکت دانست و افزود: پرهیز از سرمایه‌‌گذاری‌های غیر اقتصادی نیز از دستاوردهای این همکاری دوجانبه خواهد بود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، از ایجاد امکان تولید محصولات سایپا در سایت تولیدی ایران‌خودرو در کشور آذربایجان خبر داد و گفت: این اقدام مسیر ورود محصولات سایپا به کشورهای همسایه را فراهم خواهد کرد.

دکتر خطیبی افزود: همکاری با شرکت سایپا در سایت تولیدی سوریه نیز در دستور کار قرار دارد. این همکاری با هدف کاهش هزینه و افزایش قدرت مذاکره و چانه زنی در سوریه و مدیریت مشترک در این بازار صورت می‌گیرد.

وی از همکاری با سایپا برای توسعه بازار ارمنستان خبر داد و گفت: صادرات سایپا به ارمنستان با استفاده از امکانات ایران خودرو باعث خواهد شد، دو خودروساز کشور بتوانند با همکاری و مشارکت راهبردی، سبب جلب منافع بیشتر برای اقتصاد کشور شوند.

انتهای پیام/

رضایی منش معاون تحقیقات طراحی و تکوین محصول ایران خودرو شد

مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو، آماده پاسخگویی به مشتریان در تعطیلات نوروز

افزایش گارانتی محصولات ایران خودرو به سه سال/ تحویل روزانه چهار هزار دستگاه خودرو

بازدید وزیر صمت از ایران خودرو و سایپا و پیگیری نتایج دستورات ویژه رییس جمهوری به خودروسازان/ کاهش اساسی میزان خودروهای موجود در پارکینگ دو خودروساز بزرگ

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی