محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده های منتهی به شمال اعلام شد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده‌های منتهی به شمال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ احمد شیرانی درباره محدودیت های ترافیکی جاده‌های منتهی به شمال گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز امروز هفتم اردیبهشت ماه تا ساعت 6 روز شنبه 10 اردیبهشت ماه از محورهای کرج چالوس- هراز ،فیروزکوه و محور تهران- سمنان مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: البته تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره محدودیت‌های اعمال شده در محور کرج – چالوس نیز گفت: در این محور تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 9 اردیبهشت ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.

شیرانی ادامه داد : در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است، همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و جمعه پیش رو در این محور ممنوع است.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه 9 اردیبهشت از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و ساعت 16 تا 22 همان روز در صورت اعلام مامورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن( محدوده مشاء) به صورت یک طرفه می‌شود.

وی افزود: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها منتفی می شود.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!