تازه ترین محدودیت های ترافیکی در جاده شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: امروز در صورت حجم ترافیکی سنگین، احتمال یکطرفه شدن محورهای کندوان و هراز وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ جهان تاب رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه ترافیک در محورهای مواصلاتی استان از جمله هراز، کندوان و سوادکوه هم اکنون عادی و روان است، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز دوشنبه 20 تیرماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

او ادامه داد: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از سمت جنوب به شمال و بالعکس در محور‌های چالوس و هراز اعمال می‌شود.

بگفته جهان تاب، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع می‌باشد.

رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز از جاده هراز ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان را دارند، خواست: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!