شفافیت چالش اصلی در بازار خودرو

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت باید راهکاری ایمن برای رفع چالش بازار خودرو را در دستور کار قرار می داد که شکاف قیمتی مشکل ساز در بازار خودرو از بین برود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فتح‌اله توسلی، عضو کمیسیون اقتصاد مجلس اظهار کرد: بارها در صحن علنی تذکر داده ام که عرضه خودرو از طریق سامانه و ثبت نام و قرعه کشی، عزت مردم را پایمال می کند و در هیچ کشوری چنین روش ناکارآمدی برای فروش خودرو وجود ندارد.

توسلی افزود: دولت باید راهکاری ایمن برای رفع چالش بازار خودرو را در دستور کار قرار می داد که شکاف قیمتی مشکل ساز در بازار خودرو از بین برود.

این نماینده مجلس افزود: در همین راستا، عرضه خودرو از طریق بورس کالا می تواند مسیر راهگشایی برای مردم باشد که در فضایی امن خودروهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

به گفته وی، دولت باید بداند که معاملات در بورس کالا، شفاف سازی را به دنبال خواهد داشت که همین عدم شفافیت سر منشا بسیاری از مشکلات در اقتصاد ایران است. از این رو روش بهینه و شفاف برای عرضه خودرو انتخاب شده و به مرور با رونق معاملات خودرو در بورس کالا، شرایطی ایجاد می شود که مسئولان بتوانند در فضایی امن به مدیریت در این بخش بپردازند.

انتهای پیام/ منبع: کالا خبر

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!