پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

انسداد جاده

جاده چالوس مسدود شد!

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از انسداد دو روزه جاده چالوس خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: جاده چالوس در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال به دلیل […]

سبحان قالیباف
یکشنبه - ۶ شهریور ۱۴۰۱

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از انسداد دو روزه جاده چالوس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: جاده چالوس در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال به دلیل اجرای عملیات عمرانی موقتا مسدوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه انسداد جاده چالوس در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفتم و هشتم شهریورماه اجرا می‌شود، اظهارکرد: این انسداد 24 ساعته نبوده واز ساعت هشت صبح تا 16 است و پس از آن تردد در هر دو مسیر این محور انجام خواهد شد.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا رانندگان در ساعات انسداد جاده چالوس می‌توانند از دو محور هراز و فیروزکوه به عنوان مسیر جایگزین برای تردد استفاده کنند.

شیرانی همچنین با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع حرکت حتما با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی