پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خدمت رسانی سامانه ملی سفر به زائران کربلا و مسافران اربعین

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد؛ زائران کربلا و مسافرین اربعین 1401 اطلاعات مورد نیاز سفر خود را از سامانه ملی سفر 09629 بخواهند. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو سامانه ملی سفر 09629 به عنوان یکی از اعضاء اصلی ستاد هماهنگی خدمات سفر، همانند سال های پیش به منظور کمک به تسهیل در سفرهای […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد؛ زائران کربلا و مسافرین اربعین 1401 اطلاعات مورد نیاز سفر خود را از سامانه ملی سفر 09629 بخواهند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سامانه ملی سفر 09629 به عنوان یکی از اعضاء اصلی ستاد هماهنگی خدمات سفر، همانند سال های پیش به منظور کمک به تسهیل در سفرهای هموطنان و زائران در شیفت های کاری متعدد به صورت شبانه‌روزي به نیازهای اطلاعاتی گردشگران و مسافران پاسخ می دهد.

اطلاعات راه‌ها، وضعیت آب و هوا، جاذبه‌های گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، امداد خودرو و اماکن پذیرایی، مراکز درمانی و بیمارستان ها، مراکز خدمات رفاهی و پمپ بنزین های موجود در طول مسیرهای منتهی به مرزهای مشترک ایران و عراق از جمله اطلاعاتی است که گردشگران می‌توانند از طریق تماس با سامانه ملی سفر به آن دسترسی داشته باشند.

به مسافران و زائران توصیه می‌شود پیش از عزیمت به سفر، برای کسب اطلاعات کامل از وضعیت مسیر و مقصد سفر با سامانه ملی با شماره 09629 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی