پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فرداموتورز در بزرگترین رویداد خودرویی شمال کشور

خودروسازی فردا در ادامه حضور خود در رویداد های خودرویی کشور این بار با سبد محصولات خود در بزرگترین رویداد خودرو شمال کشور شرکت می کند. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو نمایشگاه خودرو و قطعات مازندران از تاریخ ۲۲ الی ۲۵ شهریور در شهر قائمشهر برگزار می‌شود؛ در این رویداد بزرگ خودرویی که باحضور بزرگان صنعت […]

سبحان قالیباف
سه شنبه - ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

خودروسازی فردا در ادامه حضور خود در رویداد های خودرویی کشور این بار با سبد محصولات خود در بزرگترین رویداد خودرو شمال کشور شرکت می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

نمایشگاه خودرو و قطعات مازندران از تاریخ ۲۲ الی ۲۵ شهریور در شهر قائمشهر برگزار می‌شود؛ در این رویداد بزرگ خودرویی که باحضور بزرگان صنعت خودرو کشور برگزار می شود گروه خودروسازی فردا، جدیدترین محصولات خود را در معرض دید عموم قرارمی‌دهد.

نمایشگاه خودرو قائمشهر چهارمین مقصد گروه خودروسازی فردا در رویدادهای خودرویی کشور محسوب می شود و این گروهخودروسازی با سبد کامل محصولات خود در آن شرکت می کند.

پس از حضور پررنگ در نمایشگاه‌های تهران، شیراز و مشهد، اکنون فرداموتورز در نمایشگاه خودرو مازندران حضور قدرتمندی خواهدداشت.

این گروه خودروساز حالا با گذشت زمان جایگاه خود را در تولید محصولات سواری، تجاری و ماشین آلات در بین خودروسازان خصوصیتثبیت کرده و در سال‌های پیش رو سعی دارد با معرفی گسترده محصولات و سبدی متنوع سهم بیش تری از بازار پر تقاضای خودرو دراختیار گیرد. فرداموتورز در رویداد پیش رو با خودروهایFMC T5،  SX5، FMC 511 و FMC M4 پذیرایی بازدیدکنندگان خواهد بود.

در این نمایشگاه همچنین خودروی M4 که پرآپشن‌ترین خودروی مونتاژی حال حاضر کشور و رقیب خودروهایی چون لاماری ایمامحسوب می‌شود، با رنگ‌بندی‌های خاص و جدید به معرض نمایش در خواهد آمد.

محمدرضا آریان نژاد، معاون بازاریابی گروه خودروسازی فردا گفت: خودرو M4 که یک خودروی لوکس و خانوادگی محسوب میشود، تادو ماه آینده قیمت‌گذاری و برنامه فروش آن بصورت رسمی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی