اتمام مهلت نام گذاری برای خودرو جدید کرمان موتور

شرکت کرمان موتور ضمن تشکر از مشارکت هموطنان گرامی در انتخاب نام خودروی جدیدش اعلام کرد مهلت شرکت در فراخوان نامگذاری خودرو جدید تا پایان وقت اداری سه شنبه 10 آبان است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت کرمان موتور هفته گذشته در فراخوانی اعلام کرد که شهروندان می توانند با مراجعه به سایت کرمان موتور در نامگذاری اولین خودرو ملی این شرکت مشارکت کرده و در صورت برنده شدن همان خودرو را جایزه بگیرند.

بر اساس اعلام این شرکت این مسابقه تا کنون با استقبال بالای مردم مواجه شده و تاکنون 50 هزار پیشنهاد ارسال شده است ، اما مهلت شرکت در این مسابقه فقط تا پایان وقت اداری سه شنبه 10 آبان می باشد. و بعد از آن کار انتخاب نام و اعلام برنده آغاز خواهد شد.

بر اساس این گزارش، امکان ثبت 3 نام که دارای مفهوم و ترجیحا ریشه در تاریخ، فرهنگ و اکو سیستم ایران علی الخصوص جنوب شرق کشور و استان کرمان را دارد، هم اکنون در سایت کرمان موتور فراهم است .

پس از درج اسامی و دلیل انتخاب، شماره رهگیری به فرد ثبت کننده تعلق می گیــرد و در نهایت به نام برگزیده یک دستگاه خودرو تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام به سایت کرمان موتور به آدرس https://kermanmotor.com/ مراجعه کرده و در بخش مسابقه اسامی پیشنهادی را ثبت نمائید.

انتهای پیام/

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!