خدمات ویژه برای مالکان خودروهای ام وی ام در جام جهانی قطر

شرکت مدیران خودرو به اطلاع می‌رساند که برای مالکان خودروهای برند ام وی ام که قصد سفر به قطر را داشته باشند، خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری چوان خودرو 

در فاصله 2 هفته مانده تا شروع جام جهانی 2022 قطر، شرکت مدیران خودرو ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت بزرگ، به اطلاع می‌رساند که برای مالکان خودروهای برند ام وی ام که قصد سفر به قطر را داشته باشند، خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

شرکت مدیران خودرو که در طول سالیان گذشته تلاش داشته با معرفی خودروهایی مدرن و مجهزبه فناوری‌های روز صنعت خودرو، انتخابی ایده‌آل به جوانان و خانواده‌های ایرانی ارائه دهد، این بار تصمیم دارد تا در راستای حمایت از تیم ملی در بزرگ‌ ترین رویداد ورزشی سال جهان، خدمات ویژه‌ای در اختیار مالکان ام وی ام که برای تماشای بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران به قطر می‌روند قرار دهد.

در این طرح، مالکان خودروهای ام وی ام می‌توانند از تاریخ 21 تا 27 آبان ماه از امکان رفت‌ و آمد به وسیله سرویس‌ های اختصاصی که در اختیار آن‌ ها قرار داده خواهد شد، استفاده کنند.

به همین منظور از تمامی مالکان محترم خودروهای برند ام وی ام که مسافر جام جهانی قطر هستند دعوت می‌شود تا جهت بهره‌مندی از این خدمات تا تاریخ 19 آبان ماه جهت ثبت‌ نام اقدام کنند.

جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی زیر مراجعه کنید:

chery (cheryinternational.com)

انتهای پیام/

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!