کیفیت، تولید محصولات جدید و صادرات سه ماموریت جدید مگاموتور

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مگاموتور باید کیفیت، تولید محصولات جدید و صادرات را در اولویت 30 ساله دوم فعالیت خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

محمدعلی تیموری همزمان با 30 امین سالروز تاسیس مگاموتور در مراسمی که به منظور تجلیل از اولین مدیرعامل و موسس مگاموتور صورت گرفت ضمن بیان این مطلب افزود: مگاموتور در 30 ساله اول فعالیت خود اقدامات ارزشمندی را به جامعه صنعت خودروی کشور ارائه کرده و در آستانه ورود به 30 ساله دوم با توجه به شرایط امروز نیازمند رویکردهای متنوع تر از منظر فعالیت و تولید محصولات جدید،کیفیت بالا با محوریت صادرات خود است.

او گفت: با توجه به برنامه ریزی و هدف گذاری های انجام شده گروه خودروسازی سایپا، در سال گذشته هزار و 800 میلیارد تومان لوازم یدکی به بازار عرضه کرده است که این رقم در سال جاری به بیش از 3 هزار میلیارد تومان رسیده است و بنا داریم تا پایان سال 1401 این رقم را به بیش از 8 هزار میلیارد تومان برسانیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مگاموتور نیز با توجه به قابلیت ها و توانمندی های خود همچنین حمایت ها و سیاست گذاری های اتخاذ شده توسط دولت در عرصه توزیع لوازم یدکی، باید در 3 سال آینده به رقم بالای سالی 30 هزار میلیارد تومان دست یابد.

انتهای پیام/

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!