پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

چه زمانی باید صحنه تصادف حفظ شود؟

رییس اداره پلیس راهور بیان کرد: برابر آیین نامه راهور رانندگان مکلفند در تصادفات خسارتی وسیله نقلیه را به سمت راست راه منتقل نمایند، ولی در تصادفات جرحی و فوتی ممی بایست صحنه حفظ شود تا پلیس در صحنه تصادف حضور یابد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس […]

سبحان قالیباف
شنبه - ۲۶ آذر ۱۴۰۱

رییس اداره پلیس راهور بیان کرد: برابر آیین نامه راهور رانندگان مکلفند در تصادفات خسارتی وسیله نقلیه را به سمت راست راه منتقل نمایند، ولی در تصادفات جرحی و فوتی ممی بایست صحنه حفظ شود تا پلیس در صحنه تصادف حضور یابد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور در خصوص دریافت خسارت در تصادفات خسارتی زیر بیست میلیون تومان و نحوه و شرایط مراجعه به بیمه گفت: در صورت وقوع تصادف خسارتی، ابتدا رانندگان می‌بایست سریعا ضمن خونسردی خود را حفظ نمایند وسیله نقلیه را به منتهی الیه سمت راست راه و به یک محل امن هدایت کنند.

وی افزود: اگر تصادف خسارتی باشد و خسارت زیر مبلغ بیست میلیون تومان باشد و رانندگان با یکدیگر توافق داشته باشند همچنین مقصر حادثه تقصیر خود را قبول داشته، اختلافی بین آن‌ها وجود نداشته باشد و هر دو وسیله نقلیه دارای بیمه نامه شخص ثالث معتبر باشند می‌توانند به اتفاق یکدیگر به شرکت بیمه مراجعه نمایند و تا سقف ٢۰ میلیون تومان بدون کروکی پلیس و بدون گزارش پلیس خسارت خود را دریافت نمایند.

سرهنگ مومنى ادامه داد: پس نیازی نیست در تصادفات خسارتی زیر بیست میلیون تومان منتظر حضور پلیس باشند و ترافیک ایجاد نمایند و می‌توانند با توجه به موارد ذکر شده به بیمه مراجعه و خسارت خود را دریافت کنند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران تصریح کرد: برابر آیین نامه راهور رانندگان مکلفند در تصادفات خسارتی وسیله نقلیه را به سمت راست راه منتقل نمایند، ولی در تصادفات جرحی و فوتی ممی بایست صحنه حفظ شود تا پلیس در صحنه تصادف حضور یابد.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی